پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۷

به همت مدیریت فرهنگی

کارگاه آموزش روزنامه نگاری در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد+عکس

کارگاه آموزش روزنامه نگاری برگزار شد+عکس

کارگاه با هدف توانمند سازی دانشجویان فعال در عرصه نشریات دانشجویی، آشنایی با اصول فنی، کار در رسانه و روزنامه نگاری با حضور امیر هوشنگ قلندری، کارشناس حوزه نشریات دانشگاهی برگزار شد.

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویر احمد از برگزاری کارگاه آموزش روزنامه نگاری در این دانشگاه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، دکتر ایزدپناه قیطاسی افزود: این کارگاه با هدف توانمند سازی دانشجویان فعال در عرصه نشریات دانشجویی، آشنایی با اصول فنی، کار در رسانه و روزنامه نگاری با حضور امیر هوشنگ قلندری، کارشناس حوزه نشریات دانشگاهی برگزار شد.
وی با اشاره به حضور موثر دانشجویان در این برنامه، تصریح کرد: در این کارگاه، امیرهوشنگ قلندری، داور جشنواره های مختلف نشریات دانشجویی کشور، به بیان مطالبی در زمینه مقاله نویسی، نگارش، تکنیک های مصاحبه، خبرنویسی، صفحه آرایی و ارائه راهکارهای مناسب در خصوص مشکلات نشریات دانشجویی پرداخت.
دکتر ایزدپناه قیطاسی در پایان، ضمن قدردانی از حضور فعال دانشجویان، یادآور شد: این کارگاه با اهداء هدایاییاز طرف معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه به شرکت کنندگان به پایان رسید.
به گزارش مفدا؛ کارگاه آموزش روزنامه نگاری با حضور امیر هوشنگ قلندری، کارشناس حوزه نشریات دانشگاهی و دانشجویان فعال در عرصه نشریات، در مرکز مطالعات و آموزش توسعه پزشکی یاسوج برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.