دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۴

با آغاز سال تحصیلی جدید؛

ویژه برنامه دانشجویان جدید ورودی مهر ۱۳۹۷ در دانشکده داروسازی برگزار می شود

دانشکده داروسازی

معاونت دانشجویی فرهنگی دانشکده پرستاری و مامایی با همکاری دانشجویان ورودی ۹۶ و تشکل‌های دانشجویی دانشکده، ویژه برنامه‌ای برای معارفه دانشجویان جدید خود، برگزار کردند.

به گزارش مفدا تهران، مراسم استقبال و ثبت نام حضوری دانشجویان جدید ورودی مهر ۹۷ دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران، روزهای یکشنبه و دوشنبه اول و دوم مهرماه در این دانشکده برگزار شد که دانشجویان ورودی ۱۳۹۶ به راهنمایی دانشجویان جدید برای تکمیل مدارک و مراجعه به اداره آموزش پرداختند.
همچنین آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی دانشجویان ورودی ۹۷ دانشکده داروسازی قرار است روز سه شنبه سوم مهر در بیمارستان مرکز طبی کودکان واقع در خیابان نصرت، بعد از چهارراه قریب، نرسیده به میدان توحید، از ساعت ۸:۳۰ برگزار شود.
دانشجویان جدیدالورود دانشکده داروسازی می توانند برای حضور در تور دانشگاه گردی که روز چهارشنبه ۴ مهر برگزار می شود شرکت کنند و از نزدیک با قسمت های مختلف دانشگاه و دانشکده خودشان مانند کتابخانه، سلف، سایت، آزمایشگاه ها، آموزش عمومی و ... آشنا شوند.
توضیح اینکه، زمان و مکان برگزاری آیین ورودی دانشجویان جدید مهر ۹۷ که شامل یک برنامه سه ساعته است، بعداً اطلاع رسانی خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.