سه‌شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۴

دستورالعمل یازدهمین دوره جشنواره سراسری نشریات دانشجویی (تیتر۱۱) به دانشگاههاابلاغ گردید

نشریات تیتر 11

یازدهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی با عنوان « تیتر ۱۱» با همکاری وزارت خانه های علوم و بهداشت با هدف ظرفیت‌سازی در فعالان و علاقمندان نشریات دانشجویی و توسعه کمی و کیفی نشریات دانشجویی برگزار می‌شود.

شعاراین جشنواره « عینیت در خبر، انصاف در تحلیل، آزادی در بیان» اعلام گردیده است. این جشنواره در سه بخش رقابتی، نمایشگاهی و برنامه های جنبی برگزار خواهد شد. بخش رقابتی شامل آثار برتر، نشریات برتر، فضای مجازی، بخش ویژه (نویسنده برتر و نشریه برتر) خواهد بود.بر اساس اعلام دبیرخانه این جشنواره تمامی فرآیندهای این جشنواره اعم از دریافت آثار و داوری به صورت الکترونیک صورت می‌گیرد.یازدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی (تیتر ۱۱) درتاریخ ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ به میزبانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و مشارکت معاونت فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود . نشریاتی که از ۱ اسفند ۱۳۹۵ لغایت ۱۵ آبان ۱۳۹۷ منتشر شده اند می توانند در جشنواره شرکت کنند .

متقاضیان شرکت در جشنواره نشریات دانشجویی «تیتر ۱۱» می توانند از تاریخ ۲۱ مهرماه لغایت ۲۱ آبان ماه سال جاری نسخه الکترونیکی آثار خود را در سامانه دبیرخانه یازدهمین جشنواره نشریات دانشجویی به نشانی titr۱۱.ir بارگذاری نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.