سه‌شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۳

جشن دانشجویان جدیدالورود دانشکده داروسازی برگزار شد

عکس بیسک

جشن دانشجویان جدیدالورود دانشکده دارو سازی امروز مورخ دوشنبه ۲ مهر از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲ ظهر به همت انجمن علمی دانشکده داروسازی و با همکاری شورای صنفی دانشکده برگزار شد.

به گزارش مفدا گیلان، این جشن با پخش کلیپ ای از بخش ها و آزمایشگاه های دانشکده آغاز شد. در ادامه دکتر اخلاقی ریاست محترم دانشکده و خانم دکتر دایی حامد معاونت آموزشی دانشکده به سخرانی حول رشته داروسازی،  مسائل آموزشی و حیطه های تخصص داروسازی پرداختند.

محمد صادق رضا پور دبیر انجمن علمی دانشکده داروسازی ضمن معرفی انجمن و بیان فعالیت های این انجمن در دانشکده، از دانشجویان جدیدالورود دعوت به عضویت کردند و به اهمیت انجام کار های فرهنگی - علمی در سطح دانشکده پرداختند.

سخرانی صبا بوذری دبیر شورا صنفی دانشکده، سپیده علیدوست دبیر کمیته تحقیقات دانشکده، علیرضا محمدی نماینده کانون ها در دانشکده و مهران نیکبخت مسئول بسیج دانشجویی سایت لاکان از دیگر برنامه های این جشن بود.

در انتهای جشن نیز دانشجویان جدیدالورود به گروه هایی ۱۰ تایی تقسیم شده و از بخش های مختلف دانشکده بازدید کردند.اعضای انجمن علمی، شورای صنفی و کمیته تحقیقات ضمن توضیح بخش های دانشکده در طی این گردش،  بروشوری نیز تهیه کرده بودند که در ابتدا جشن تقدیم دانشجویان شد.

خاطر نشان میشود این جشن مورد رضایت و استقبال ریاست دانشکده و دانجشویان جدیدالورود قرار گرفت. 

متن خبر: محمد کوچکی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.