چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۹

برگزاری نشست مشترک دبیرخانه طرح تحول و نوآوری آموزش و معاونت فرهنگی و دانشجویی علوم پزشکی سبزوار

سبزوار

نشست مشترک دبیرخانه طرح تحول و نوآوری آموزش و معاونت فرهنگی و دانشجویی علوم پزشکی سبزوار با هدف بررسی راههای ارتباط بین بخشی (با محوریت کارگروه هنر و سلامت) برگزار شد.

به گزارش مفدا سبزوار ، نشست مشترک دبیرخانه طرح تحول و نوآوری آموزش و معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با هدف بررسی راه‌های ارتباط بین بخشی (با محوریت کارگروه هنر و سلامت) در محل مرکز مطالعات و توسعه آموزش برگزار شد.

در این جلسه که با حضور معاون و مدیر فرهنگی و دانشجویی، سرپرست مرکز مطالعات و توسعه آموزش، سرپرست اداره مشاوره و سلامت روان و اعضای کارگروه هنر و سلامت برگزار شد، خانم صالح آبادی مسئول دبیرخانه طرح تحول ضمن تاکید بر نقش تعاملات بیشتر همکاران در حوزه‌های مختلف دانشگاه بر کسب نتایج مطلوب‌تر، خواستار ارتباط گسترده  کارگروه هنر و سلامت با معاونت فرهنگی و بهره گیری از پتانسیل این معاونت در حوزه هنر و سلامت شد و در ادامه نیز بخشی از فعالیت‌های انجام شده کارگروه هنر و سلامت سایر دانشگاه های منطقه ۹ آمایشی را تبیین کرد.
در ادامه دکتر دلبریمعاون فرهنگی و دانشجویی علوم پزشکی سبزوار ضمن استقبال از برگزاری این جلسه، اینگونه اقدامات و فعالیت‌های مشترک را در پیشبرد اهداف دانشگاه بسیار مفید و موثر اعلام کرد و در ادامه راهکای تقویت این ارتباطات در حوزه هنر و سلامت توضیح داد.

همچنین  دکتر حیدری مدیر فرهنگی و دانشجویی علوم پزشکی سبزوار به تشریح فعالیت‌های فرهنگی انجام شده طی سالهای اخیر بالاخص از سال ۱۳۹۴ تاکنون پرداخت و زمینه‌های فعالیت مشترک دو حوزه را تبیین کرد
در پایان، اعضای حاضر در جلسه به بیان دیدگاه‌های خود جهت فعال‌تر شدن کارگروه هنر و سلامت، روش‌های گسترش این گفتمان در دانشگاه و چگونگی بهره برداری از محصولات فرهنگی تولید شده در حوزه سلامت پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.