شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۹

"نحوه استفاده از سامانه جدید حضور و غیاب" به منظوراستفاده آنلاین

حضورغياب

به‌منظور ساماندهی ورود و خروج و کارکرد کارکنان، سامانه جدید حضور و غیاب نصب و راه اندازی شد.

به گزارش مفدا کاشان، شرایط استفاده از سامانه جدید حضور و غیاب به شرح ذیل می‌باشد:

۱- از ابتدای مهرماه سالجاری ، هرگونه درخواست مرخصی و ماموریت ( ساعتی و روزانه ) صرفاً از طریق سامانه مذکور قابل انجام خواهد بود .

۲- در صورت همراه نداشتن کارت یا اشکال احتمالی در ثبت اثر انگشت، لازم است در اسرع وقت، ورود و خروج در سامانه توسط کارمند ثبت و برای تایید به مسئول مربوطه ارجاع گردد .

۳- در خصوص مرخصی شیردهی، طبق تنظیمات سامانه برای کارکنان اناث مشمول، روزانه تا یک ساعت مرخصی به‌عنوان پاس شیر محاسبه و مازاد بر آن مرخصی ساعتی منظور خواهد شد و نیازی به  استفاده از کلید های دستگاه تایمکس نمی‌باشد.

۴- هرگونه درخواست مرخصی، ماموریت و ثبت فراموشی کارت یا اثر انگشت پس از تایید مقامات و مسئولین ذیصلاح به صورت خودکار در جدول گزارش کارکرد کارکنان درج و محاسبه می‌گردد و نیازی به ثبت آن به صورت دستی نخواهد بود.

۵- از آن‌جا که امکان درخواست مرخصی، ماموریت، ثبت حضور روزانه،هم‌چنین مشاهده ساعات ورود و خروج، کارکرد روزانه و ماهیانه به صورت آنلاین و شبانه روزی برای کارکنان مهیا بوده و فرصت زمانی سه روزه برای بررسی و تأیید کارکرد آنان منظور شده است، لذا بعد از مدت مذکور، کارکرد ثبت شده ملاک پرداخت‌های پرسنلی خواهد بود .

۶- با توجه به مفاد بند ۴ تأکید می گردد پرداخت حقوق و مزایای کارکنان از مهرماه سال‌جاری به بعد بر اساس گزارش سامانه جدید حضور و غیاب انجام شده و هرگونه تاخیر و تعجیل و کسر ساعت کار از حقوق ماهیانه کسر خواهد شد .

۷- در زمان ورود و خروج ، نیاز به استفاده از کلید های دستگاه تایمکس نبوده و فقط ورود و خروج با کارت یا اثر انگشت ثبت می گردد و ثبت سایر موارد مانند مرخصی ، ماموریت و ... بایستی از طریق سامانه انجام پذیرد .

شایان ذکر است فایل آموزشی "نحوه استفاده از سامانه جدید حضور و غیاب" به منظوراستفاده آنلاین کارکنان، در صفحه اصلی سامانه  قرار گرفته است و هر گونه ابهام و یا سوالات احتمالی را می توانند از طریق امور اداری آن واحد پیگیری نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.