یکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۸

نشست هم اندیشی تشکل‌ها و کانون های دانشجویی علوم پزشکی یاسوج برگزار شد

نشست هم اندیشی

نشست هم اندیشی تشکل‌ها و کانون‌های دانشجویی با معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج پیرامون بررسی مسائل و مشکلات دانشجویی و فرهنگی برگزار شد.

به گزارش مفدا یاسوج، نشست هم اندیشی تشکل‌ها و کانون‌های دانشجویی با معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج پیرامون بررسی مسائل و مشکلات دانشجویی و فرهنگی برگزار شد.

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در این نشست گفت: فعالیت‌های فرهنگی موجب ارتقاء سطح اجتماعی دانشجویان و آمادگی حضورآنان در جامعه می‌شود.

دکتر جمشید محمدی ابراز داشت: افزایش برنامه‌ها و فعالیت‌های دانشجویی، ترغیب دانشجویان به فعالیت در عرصه‌های متفاوت فرهنگی، ایجاد فضای باز جهت نقد و انتقادات سازنده و برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی از برنامه‌های معاونت فرهنگی و امور دانشجویی  دانشگاه علوم پزشکی یاسوج است.

وی ادامه داد: پیگیری مطالبات به دانشجویان به ویژه در حوزه‌های فرهنگی و دانشجویی را از اولویت‌های خود قرار خواهیم داد.

وی در پایان خواستار همکاری کانون و تشکل‌های دانشجویی با روابط عمومی معاونت و پایگاه اطلاع رسانی مفدا یاسوج در جهت آگاه سازی و انعکاس عملکرد و فعالیت‌های فرهنگی شد.

در ادامه این نشست، مدیر فرهنگی معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج نیز گفت: برگزاری مراسم معارفه دانشجویان ورودی جدید این دانشگاه به زودی برگزار می‌شود.

عزیز الله ایروان جم ابراز داشت: همکاری کانون‌ها و تشکل‌های دانشجویی در جهت برگزاری جشن دانشجویان ورودی جدید و معرفی فعالیت‌های آنان موجب ترغیب دانشجویان ورودی جدید به سمت فعالیت های فرهنگی خواهد شد.

وی ادامه داد: تخصیص بوجه برای فعالیت‌های فرهنگی، اعطای امتیازات به فعالان فرهنگی، ایجاد فضای فیزیکی جهت فعالیت کانون و تشکل ها از نمونه فعالیت های ما در حوزه فرهنگی بوده است.

در ادامه این نشست، دبیران  کانون ها و تشکل ها مسائل و مشکلات خود را در قالب انتقادات بیان کردند و قول پیگیری و رفع  موانع داده شد.

در جهت دیدن آلبوم تصاویر بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

آلبوم تصاویر: 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.