یکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۲

تقدیر ازمدال آوران دانشگاه علوم پزشکی ارومیه

المپیاد ورزشی ارومیه

به گزارش مفدا ارومیه روز چهارشنبه ۴ مهرماه حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی از دانشجویان قهرمان در سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور تقدیر بعمل آورد.

به گزارش مفدا ارومیه روز چهارشنبه ۴ مهرماه حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی از دانشجویان قهرمان در سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور تقدیر بعمل آورد.

در ابتدای این جلسه دکتر علی احمد آقاپور معاون فرهنگی و دانشجویی ضمن تبریک موفقیت های دانشجویان در المپیاد فرهنگی، ورزشی و تشکر از زحمات مدیریت تربیت بدنی گفت:  مباحث مربوط به تربیت بدنی جزو مورادی است که در دنیا به سمت نیازهای روزمره تبدیل شده و در واقع مثل غذا خوردن، وزرش هم مهم است.پ

وی افزود: مطالعات دقیق پژوهشگران نشان می دهد که ارتباط کاملی بین ورزش، سلامتی و پویایی دانشگاه، جامعه و حتی موفقیت هایی که در کارهای اجرایی، مدیریتی و پیشرفت هایی که در کشور اتفاق می افتد وجود دارد.

دکتر آقاپور بیان کرد: هدف ما این است که تعداد بیشتری از دانشجویان  به سمت ورزش حرکت کنند برای نیل به این هدف ما به شما قهرمانان نیاز داریم تا دانشجویان را با ما همسیر کنید تا دانشگاه به حالت پویایی و تکاپو برگردد.

در ادامه غفار آذرنوش مدیر دانشجویی نیز ضمن تبریک قهرمانی دانشجویان اظهار داشت: هدف ما این است که ضمن تأمین سلامت دانشجویان، با برنامه ریزی دقیق ورزش را همه جانبه توسعه دهیم.دکتر آقازاده رئیس محترم دانشگاه بارها از ورزش های همگانی وگسترش ورزش در بین دانشجویان حمایت کرده است در واقع تأمین مایحتاج دانشجویان ورزشکار هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است.

 ایشان تصریح کردند: علم آموزی و تحصیل، زمانی ارزشمند است که توام با مسائل اخلاقی و انسانیت و سلامتی جسم باشد. تلاش های بسیاری در این زمینه انجام شده ولی متأسفانه جمعیت فعال ورزشی دانشجویان ما قابل قبول نیست یعنی پتانسیلی که ما داریم تبدیل  به فعل نشده است.

شایان ذکر است در این جلسه اکبر سیفی مدیر تربیت بدنی دانشگاه و دانشجویان قهرمان هریک ضمن تشکر از حمایت های حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی نظرات و پیشنهادات خود را بیان نمودند و دکتر آقاپور نیز حمایت صد در صدی دانشگاه را در جهت رشد و گسترش ورزش اعلام نمودند.

مدال آوران دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور

*امید رشیدی دانشجوی رشته هوشبری کسب رتبه دوم و مدال نقره در رشته دومیدانی ۵۰۰۰متر

*امید رشیدی دانشجوی رشته هوشبری کسب رتبه سوم و مدال برنز در رشته دومیدانی ۱۵۰۰متر

*رضا شفیعی دانشجوی رشته پرستاری کسب رتبه سوم و مدال برنز در رشته تکواندو

در پایان با حضور مسئولین با اهدای لوح تقدیر و هدایا نقدی از دانشجویان تقدیر بعمل آمد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.