یکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۹

سومین کارگاه آموزشی تکریم خانواده وسبک زندگی دردانشگاه ه علوم پزشکی زنجان برگزارشد

سومین سبک زندگی

کارگاه سبک زندگی وتکریم و بزرگداشت خانواده با شرکت جمع کثیری ازکارکنان دانشگاه علوم پزشکی زنجان ، در محل سالن ابن سینای دانشکده پزشکی برگزار شد و در آن راهکارهایی در جهت توانمند سازی اعضاء خانواده و با هدف کاهش آسیب های اجتماعی ارایه شد .

به گزارش  مفدا زنجان  با همت مدیریت تعالی فرهنگی وهمکاری دفتر اموربانوان دانشگاه کارگاه سبک زندگی وتکریم و بزرگداشت خانواده با شرکت جمع کثیری ازکارکنان دانشگاه علوم پزشکی زنجان ، در محل سالن ابن سینای دانشکده پزشکی برگزار شد و در آن راهکارهایی در جهت توانمند سازی اعضاء خانواده و با هدف کاهش آسیب های اجتماعی ارایه شد .این کاگاه روزیکشنبه هشتم مهرماه ۹۷ ازساعت ۱۶شروع شدوتاساعت ۱۹ادامه یافت.درآغاز آیاتی چنداز کلام الله مجید قرائت و سرود ملی جمهوری اسلامی نواخته شد.

 این کارگاه با سرفصلهای  (  خانواده و سلامت اجتماعی ،  هوش هیجانی وهوش اجتماعی ،تفاوت نسل و...)   و با سخنرانی  دکترسعید عزیزی از روان شناسان مطرح کشوری برگزار شد  .

عزیزی در این سخنرانی از ساختار خانواده در جامعه ایرانی مطالبی ارائه کرد و به نیاز ها ، آسیبها و ضرورت آموزش مهارتهای زندگی به خانواده ها و کودکان از سنین پیش دبستانی اشاره کرد و افزود  :  باید راهکارهایی در جهت توانمند سازی اعضاء خانواده و با هدف کاهش آسیب های اجتماعی ارایه نمود  .

وی در ادامه با استفاده از مثالها و تجربیات کاری خود و سخنان حضار در کارگاه راهکارهایی در خصوص پیشبرد اهداف خانواده و اجتماع ارایه کرد .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.