دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰

برگزاری نشست مدیر امور فرهنگی با دبیران کانون های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان برگزار شد

جلسه فرهنگی

مدیر امور فرهنگی با دبیران کانون ها نشستی پیرامون هماهنگی همایش توجیهی دانشجویان جدیدالورود برگزار کرد

به گزارش مفداگلستان، ظهر امروز یکشنبه مورخ ۸ مهرماه سال ۱۳۹۷، دبیران کانون ها با مدیر امور فرهنگی، قنبر روحی در خصوص نحوه برگزاری و برنامه های همایش توجیهی دانشجویان جدیدالورود و فصل نو، فصل همدلی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در این جلسه که با حضور دبیران کانون های فیلم و عکس، اخلاق حرفه ای، شعر و ادب، مهر، گلستان شناسی و شفا                 برگزار شد قنبر روحی ضمن تاکید بر برنامه ریزی دقیق جهت فعالیت های پیش روی کانون ها و استفاده از تجارب گذشته، به بیان اهمیت فعالیت های واحدهای دانشجویی در محیط دانشگاه پرداخت.

روحی در ادامه به برنامه های همایش فصل نو، فصل همدلی اشاره کرد و گفت: در این برنامه، مدیریت برپایی هر غرفه به دانشجویان سپرده شد و مسئولیت برپایی غرفه ها با شما خواهد بود.

مدیر فرهنگی افزود: باید تلاش شود با شروع فصل نو، با جذب، مشارکت و فعالیت دانشجویان در کانون های دانشجویی، همدلی بیشتر بین آنها ایجاد شود.

وی زمان برگزاری همایش را روز یکشنبه مورخ ۱۵ مهرماه ۱۳۹۷در دو نوبت صبح و عصر اعلام کرد و گفت: آشنایی دانشجویان با مسئولین در نوبت صبح روز یکشنبه در سالن آمفی تئاتر دانشکده پزشکی خواهد بود و افتتاح غرفه های فصل نو، فصل همدلی بعد از نماز ظهر و عصر در سالن فرهنگ برگزار خواهد شد.

در پایان جلسه، دبیران کانون ها نظرات و پیشنهادات و درخواست های خود را از مدیریت فرهنگی اعلام کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.