دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۲

دکتر ناصری در جمع دانشجویان دانشکده پرستاری طبس:

ارتقاء وضعیت فرهنگی و آموزشی دانشکده طبس نیازمند تلاش وپیگیری دانشجویان است

بیرجند/ پرسش و پاسخ دانشجویان

جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان از معاونین فرهنگی دانشجویی و آموزشی دانشگاه با حضور رئیس دانشگاه در دانشکده پرستاری طبس برگزار شد.

به گزارش مفدا؛ به دنبال سفر دو روزه رئیس و هیئت رئیسه دانشگاه به شهرستان های بشرویه و طبس ، جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان دانشکده پرستاری طبس از معاونین فرهنگی دانشجویی و آموزشی دانشگاه در این دانشکده برگزار شد.

در این نشست ابتدا دانشجویان به طرح سوالات و مشکلات خود در زمینه های مختلف رفاهی، آموزشی و امکانات و تجهیزات مورد نیاز آموزشی و ورزشی و... پرداختند و از اعم موضوعاتی که خواسته آنان بود می توان به درخواست حمایت از کانون ها و تشکل های فرهنگی دانشکده، تجهیز کتابخانه به کتب جدید، پیش بینی غذا برای روزهای تعطیل و تداوم نشست های دانشجویان این دانشکده با مسئولین دانشگاه و... اشاره کرد.
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه در این جلسه با ابراز خرسندی از حضور در جمع دانشجویان پرستاری طبس گفت: ارتقاء وضعیت فرهنگی و آموزشی دانشکده طبس نیازمند تلاش وپیگیری دانشجویان است.
دکتر محسن ناصری با تاکید بر اینکه دانشجویان همواره باید مطالبه گر و خواسته های خود را یادآوری نمایند اضافه کرد: انتظار دارم دانشجویان این دانشکده پیگیر راه اندازی انجمن علمی پرستاری باشند.
وی با جویا شدن وضعیت فعالیت کانون ها و تشکل های فرهنگی در این دانشکده خاطرنشان کرد: دانشجویان این دانشکده برای قرار گرفتن برنامه بازدید از صحرای طبس در جریان اردوهای راهیان نور دانشجویی همکاری کنند.
دکتر ناصری با تاکید بر مشارکت دانشجویان در فعالیت های مختلف افزود: معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه آمادگی دارد با حمایت های رئیس دانشگاه برای توسعه امکانات وتجهیزات رفاهی و ورزشی این دانشکده مساعدت نماید.
وی در پایان با اشاره به برگزاری کنگره ملی 2000 شهید استان و بیان اینکه دانشگاه همزمان با برگزاری این کنگره میزبان دانشجویان دانشکده های اقماری خواهد بود تصریح کرد: از تمام مجموعه دانشکده طبس اعم از اساتید، پرسنل و دانشجویان دعوت می شود تا در این کنگره که 21 مهرماه سالجاری در بیرجند برگزار می شود شرکت نمایند.
معاون آموزشی دانشگاه نیز با مناسب دانستن فضای فیزیکی دانشکده گفت: به دانشجویان توصیه می کنم از مطالعه وعلم آموزی غفلت نکنند.
دکتر فرشید عابدی با اشاره به شرایط راه اندازی رشته های جدید در دانشگاه ها و بیان اینکه خوشبختانه دانشجویان پرستاری تا مقطع دکترا می توانند در علوم پزشکی بیرجند به تحصیل بپردازند اضافه کرد: امیدوارم بستری فراهم شود تا در سه سال آینده امکان ایجاد مقطع کارشناسی ارشد پرستاری در طبس وجود داشته باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.