سه‌شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۸

مفدا سبزوار خبر داد:

برگزاری نخستین جلسه رابطین فرهنگی، قرآنی در زمینه جشنواره های سراسری وزارت بهداشت

سبزوار رابطین

   بنا به گزارش مفدا سبزوار و با عنایت به برگزاری جشنواره بین المللی سیمرغ توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و لزوم حضور پرشکوه اعضای دانشگاه علوم پزشکی سبزوار، جلسه­ هماهنگی و تبادل نظر در روز سه شنبه مورخ ۹۷/۰۷/۱۰ساعت ۱۰ الی ۱۲ در محل سالن دکتر سیادتی بلوک B ساختمان آموزشی برگزار گردید.

 دکتر حافظ حیدری زرنق مدیر فرهنگی وفوق برنامه دانشگاه ضمن تبریک بمناسبت آغاز سال تحصیلی جدید لزوم پرداختن به مسائل فرهنگی در تمامی ابعاد را جزو لاینفک وظایف ورسالت خطیر فرهنگی همکاران و رابطین فرهنگی دانست وبا توجه به آغاز رسمی فعالیت های جشنواره بزرگ فرهنگی وزارت بهداشتبر اشاعه تبلیغ بیشتر ودعوت همکاران ودانشجویان به این پدیده بزرگ فرهنگی در سطح کشور تاکید کرد.

دکتر حیدری در جمع فعالان ورابطان فرهنگی افزود: ما در دانشگاه ، مسئولیت تربیت دانشجو را در حوزه فرهنگ داریم و همه سعی ما این است که بستری فراهم کنیم که دانشجویان وارد دانشکده می‌شوند یک محیط امن، شاد و متنوع در حوزه های مختلف داشته باشند و برگزاری این جشنواره ها می‌توانند در این امر موثر باشد.»

وی ادامه داد: «ما می‌خواهیم زمینه حضور بیشتر دانشجویان را در فعالیت های فرهنگی و هنری بیشتر کنیم. در بخش‌های مختلف تئاتر، فیلم، هنرهای تجسمی، موسیقی و ادبی متقاضیان زیادی داشتیم. این نشان دهنده بضاعتی است که دانشجویان دارند.»

مدیر فرهنگی وفوق برنامه دانشگاه گفت: «اگر بدنه دانشجویی وارد فرهنگ سلامت شود هم می‌تواند خودش از این امتیاز بهره‌مند باشد و هم می‌تواند دیگران را بهره‌مند کند.

دکتر حیدری ادامه داد:  امید که مجموع این فعالیت ها به دانشجویان انگیزه بدهد. یک پزشک هنرمند از دریچه متفاوتی به جهان نظر می‌کند و می تواند مفیدتر و موثرتر از دیگر هم صنفی‌هایش باشد.»

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.