سه‌شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۲

جانشین معاون فرهنگی ودانشجویی درجمع دانشجویان جدیدالورود،

قدرت و سربلندی فردای کشور در دستان پرتوان شما دانشجویان عزیز است

اردو

جانشین معاون فرهنگی ودانشجویی باتاکیدبراهمیت فعالیت های فرهنگی به دانشجویان توصیه کردوگفت :فعالیت های فرهنگی وسیله ایمن سازی و واکسیناسیون دانشجویان در برابر آسیب ها و مخاطرات اجتماعی است.

به گزارش مفدا زنجان ،دکتر مصطفی محمدی جانشین معاون فرهنگی و امور دانشجویی روز دوشنبه ۹ مهر در محل اردوگاه شهید باکری و در جمع دانشجویان جدیدالورود گفت :دانشجویان دوران دانشجوی را بسیار جدی بگیرند و از این فرصت بزرگ و سرنوشت ساز حد اکثر استفاده را ببرند زیرا دانشگاه  و امکانات و تجهیزات آن برای همین امر مهم ایجادشده است.

وی با اشاره به اهمیت ارتباط وهمبستگی دانشجویان با مجموعه دانشگاه اظهار کرد: شما ، والدین و خانواده های عزیز عضو جدید خانواده بزرگ دانشگاه هستیدو لذا باید مثل یک خانواده خوب عمل کنیم و ضمن  رعایت نظم و مقررات این آمادگی را داشته باشیم که برای موفقیتوسربلندی  خانواده بزرگ دانشگاه تلاش و فداکاری کنیم.

 محمدی تربیت دانشجویان را مهم ، حساس و با ارزش دانست واضافه کرد: برای اینکه خادمین آینده حوزه سلامت به نحواحسن تربیت یافته وآمادگی پذیرش این مسئولیت حساس را پیدا کنندبه لازم است که والدین دراین مسیر دانشگاه را همیاری وهمراهی نمایندتا نتیجه بهتری حاصل شود. وی ادامه داد:  دانشجویان امروز ؛ اساتید ، مدیران و خادمین فردای حوزه سلامت خواهندبود.و آینده روشن حوزه سلامت هم دردست همین دانشجویان کم سن و سال امروز و پخته و پرتوان فرداست.قدرت و سربلندی فردای کشور در دستان پرتوان همین جوانان رقم خواهدخورد.

وی ضمن تاکید نسبت به توجه دانشجویان به علم آموزی یاد آور شد: دانشجویان باید خوب درس بخوانند زیرا علم عامل قدرت و مایه عزت فرد ، ملت و کشور است وبرای کسب قدرت علمی ، مهارت های شغلی ، حرفه ای و اجتماعی تلاش مضاعف لازم است.

دکترمحمدی اهتمام به ورزش وفعالیت های بدنی را نیز بسیار مهم دانست وبیان کرد: ورزش وفعالیت جسمی هم درجای خود بسیار مهم است که نباید ازآن غفلت شود زیرا مروجین  وخادمین حوزه سلامت خودشان باید سالم باشند. 

جانشین معاون فرهنگی ودانشجویی دانشجویان را به  مراقبت از خودشان سفارش کردوافزود:شما وارد یک فضای بسیار متفاوت نسبت  به خانه و مدرسه شده ایدودوران دانشجویی 

یک مرحله انتقالی بسیار مهم و سرنوشت ساز در زندگی است که اگر حواسشان کاملا جمع نباشد با  آسیب‌های مختلف همراه مواجه خواهیدشد،باید به شدت از خودتان مراقبت کنید و برای موفقیت بیشتر و پیشگیری از آسیب های اجتماعی از خانواده ، والدین، اساتید و مسئولین دلسوز مشورت و کمک بگیرید. 

وی با دعوت از خانواده های دانشجویان برای مشارکت درامر مهم تربیت گفت:والدین و خانواده ها هم به حسن نیت دانشگاه برای تربیت فرزندان دلبندشان پاسخ مثبت و متقابل دهند و به کمک دانشگاه بیایند و همکاری و مشارکت کنند ،یک شبکه حمایتی اجتماعی و محافظتی از دانشجویان  تشکیل دهند تا آینده سازان پر امید کشور این مرحله حساس و مهم را با موفقیت تمام طی کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.