شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۸

مدیر دانشجویی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:

قسمتی از تجهیز و نوسازی خوابگاه ها در تابستان انجام شد

تلاش زیادی برای تجهیز، و نوسازی خوابگاه ها صورت گرفته است

اقدامات لازم جهت تجهیز و نوسازی خوابگاه ها توسط معاونت فرهنگی و دانشجویی در تابستان انجام شد

به گزارش مفدا بوشهر: مسعود صداقت در خصوص انواع خوابگاه ها گفت:‌ «خوابگاه های ملکی(پردیس ۱ و۲ / دختران) با نرخ دولتی حساب می شود. برای پوشش همه جانبه  بقیه دانشجویان، خوابگاه های دیگری نیز بصورت مشارکتی و استیجاری در نظر گرفته شد. خوابگاه سینا/ پسران، استیجاری می باشد که با حمایت ریاست دانشگاه و مدیریت فرهنگی اقدام به تجهیز و نوسازی آن شد.  شروع به تجهیز این خوابگاه از تابستان بوده است. (کولر، ‌یخچال، موکت، کمد ها و...تهیه و نصب شده است) خوابگاه های مشارکتی آریانا ۱/۲/۳ به پیمانکار واگذار شده و پرداخت برای دانشجو بصورت شصت(دانشگاه) به چهل (دانشجو) می باشد. همان چهل درصد دانشجویی نیز طبق شرایط دانشجو ممکن است کم شود. دانشگاه برای دانشجویانی که شرایط ویژه داشته باشند، راه حل هایی را در نظر گرفته و در قالب تسهیلات خدماتی به آنها ارائه می شود.
 

وی در ادامه افزود:‌ « با حمایت های ریاست دانشگاه و معاونت فرهنگی و دانشجویی که تاکید زیادی بر نوسازی و تجهیز داشتند از تابستان امسال استارت آن زده شد. پرده های قدیمی خوابگاه پردیس ۱ و۲  تعویض شد. تعدادی روفرشی برای این خوابگاه ها نیز خریداری شده که هفته آینده تحویل داده می شود. خوابگاه های دیگر نیز به تناسب تعمیراتی که نیاز داشتند، خدمات ارایه شد. طی تابستانی که گذشت خوابگاه ها به روش های مدرن، ‌ سم پاشی و پاکسازی شد. تجهیز و نوسازی خوابگاه ها در طول سال هم همچنان ادامه خواهد داشت.
 

صداقت همچنین با اشاره به ساماندهی صد درصدی خوابگاهی دانشجویان بیان داشت:‌ «با بهبود وگسترش فضاها، ‌ پوشش خوابگاهی ما امسال صد در صد بوده است.

مدیر دانشجویی در خصوص سلف دانشگاه علوم پزشکی (پردیس) گفت:‌ به جهت رعایت استانداردها،  طی تابستان 97 مقدمات تهیه و جایگزینی ظروف چینی به جای ظروف یکبار مصرف آلومینیومی پیگیری شد. ظروف چینی در هفته های گذشته ارسال و ما هم اکنون در سلف سرویس برای ارائه غذا به دانشجو از آن استفاده می کنیم. همچنین سردخانه بسیار مجهزی به آشپزخانه دانشگاه اضافه شده و باقی تجهیزات مورد نیاز مانند کباب پز، ‌ میکسر برقی و...نیز تهیه شده است.

وی خاطر شان کرد:‌ مشکل کمبود دستگاه های سرمایشی سلف دانشگاه نیز  با جابه جا کردن دو کولر از سوئیت معاونت فرهنگی به سلف سرویس، برطرف شد. طبق شاخص های تعیین شده سلف سرویس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر حدود ۷۰ الی ۸۰ درصد صنعتی شده و تمام تلاش ما این است که تا پایان سال همگی موارد جهت استاندارد سازی انجام شود و کاملا صنعتی شویم.

صداقت از اقدام تازه مدیریت دانشجویی در راستای ارتباط گیری بهتر و موثرتر خبر داد :‌ جهت ارزیابی خدمات ارائه شده به دانشجویان، در آینده ای نزدیک فرم های ارزشیابی، جهت پایش عملکرد خود  و تحلیل بازخوردها و ثبت آنها در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت تا ارتباط موثرتری برقرار شود.

در پایان مسعود صداقت مدیر دانشجویی معاونت فرهنگی و دانشجویی در خصوص برنامه های آینده این مدیریت گفت:‌ یکی از مهمترین برنامه های آینده ما تجهیز خوابگاه ها به وسایل ورزشی(مانند: تردمیل، دوچرخه ثابت، ‌دستگاه های بدن سازی و...) است، ‌تا دانشجویان در اوقات فراغت خود بتوانند از آنها استفاده کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.