یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۰

نخستین جلسه معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با هدف آشنایی با اعضا شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان، دوشنبه، 9 مهرماه برگزار شد.

دانشگاهی موفق است که از تمام ظرفیت‌های موجود به نحو بهینه و درست استفاده کند

انجمن اسلامی ارومیه

به گزارش مفدا ارومیه، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با هدف آشنایی با اعضا شورای مرکزی و فعالیت های این تشکل دانشجویی به گفتگو نشست.

به گزارش مفدا ارومیه، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با هدف آشنایی با اعضا شورای مرکزی و فعالیت های این تشکل دانشجویی به گفتگو نشست.

در ابتدای جلسه دکتر شهرام خادم وطن مدیر فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه، ضمن عرض خیرمقدم بیان کرد: این جلسه با هدف آشنای و معرفی اعضا انجمن و شنیدن مسائل و مطالبات این تشکل، تشکیل شده است.

در ادامه سینا دینداریان دانشجوی رشته پزشکی به عنوان دبیر انجمن اسلامی دانشجویان به معرفی این تشکل و کمیته های آن پرداخت.

دینداریان گفت: انجمن اسلامی دانشجویان با دارا بودن ۷ واحد شامل واحد سیاسی، فرهنگی، آموزشی،پژوهش و تحقیقات،روابط عمومی، پشتیبانی و واحد خواهران مشغول به فعالیت است.

پس از بیان صحبت های دبیر انجمن، دکتر علی احمد آقاپور معاون فرهنگی و دانشجویی ضمن تشکر از اعضا شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان گفت:دانشجویان فعال در حوزه فعالیت های دانشجویی اعم از تشکل ها و فعالین فرهنگی می بایست خود در همه زمینه ها اهم از آموزشی، اخلاقی و... الگوهای برتر برای سایر دانشجویان باشند.

وی افزود: برگزاری این‌گونه جلسات را موجب هم‌افزایی دانشجویان و مسئولان دانشگاه در پیشبرد اهداف فرهنگی دانشگاه دانست و از کلیه شرکت کنندگان در جلسه دعوت نمود تا نظرات و دغدغه‌های خود را در خصوص فضای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و فعالیت‌هایی که تشکل‌های اسلامی در دانشگاه انجام می‌دهند بیان کنند.

ایشان اظهار داشتند: دانشگاهی موفق است که از تمام ظرفیت های موجود در آن به نحو بهینه و درست استفاده کند، اگر دانشجویان ما  در این دانشگاه توانمندی و قابلیت هایی دارندکه دانشگاه نتواند از آنها استفاده کند، آن ظرفیت ها و توانمندی ها بدون استفاده از بین می رود؛ امیدوارم بتوانیم در کنار هم با تمام انرژی و بدون رخوت در دانشگاه شرایط بهینه خوب و مناسب داشته و همدیگر را خوب نقد و تحمل کنیم و دَرِ گفتگو و نقد را نبندیم.

در ادامه جلسه، حاضرین به نمایندگی از دانشجویان فعال در این تشکل‌ها به بیان نظرات و دغدغه‌های خود در برگزاری فعالیت‌های فرهنگی در دانشگاه پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.