یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۲

مدیر دانشجویی دانشگاه:

حرف شورای صنفی برای ما حجت است

اولین جلسه شورای صنفی مرکزی دانشگاه علوم پزشکی لرستان

محمدشریف مالمیر مدیر دانشجویی در مورد مطرح کردن مشکلات دانشجویان به دبیران شورای صنفی گفت ما ضمن اعتماد به نمایندگان خودمان که رابط بین ما و دانشجویان هستند طرح مشکلات از سوی این عزیزان را حجت بر خود می‌دانیم.

به گزارش مفدا لرستان، امروز ۱۵ مهر ۹۷، اولین جلسه شورای صنفی مرکزی در سال تحصیلی جدید با مدیر دانشجویی و کارشناسان حوزه مدیریت دانشجویی در سالن جلسات معاونت فرهنگی دانشجویی برگزار شد.

محمدشریف مالمیر مدیر دانشجویی ضمن خوشامدگویی از دبیران  واحدهای مختلف دانشگاهی خواست مشکلات خود را به صورت موضوعی مطرح کنند.

وی  پس از مطرح شدن مشکلات دانشکده‌های اقماری از سوی ملکی دبیرکل شورای صنفی مبنی بر مشکلات حوزه تغذیه گفت: ضمن اینکه حرف شورای صنفی برای ما حجت است، ما بررسی خواهیم کرد و در صورت تخلف پیمانکاران، با آنها برخورد خواهیم کرد.

ایشان ادامه داد فصل‌الخطاب ما برای تذکر به پیمانکار قرارداد است در صورتی که تخلفی برخلاف قرارداد فی‌مابین صورت بگیرد پیگیری و بررسی و در نهایت طبق ضوابط برخورد خواهیم کرد، پس از عقد قرارداد ضمن نظارت باید همگی مطالبه‌گر باشیم.

ملکی یکی دیگر از مشکلات مهم دانشکده‌های اقماری را نبود سالن ورزشی برای این دانشکده‌ها برشمرد.

مدیر دانشجویی در پاسخ به یکی از سوالات دانشجویان مبنی بر عدم رفتار مناسب برخی اساتید با دانشجویان گفت: برای رسیدگی به اینگونه مشکلات باید مرجع قانونی مورد نظر رسیدگی کند و این مشکلات به حوزه آموزشی برمی‌گردد. ایشان در ادامه روند طرح مشکل و مرجع مورد نظر را برای دانشجویان شرح داد.

در ادامه دبیران شورای صنفی خوابگاه خواهران در مورد افزایش ساعت ورود به خوابگاه‌ها را مطرح و از مدیریت دانشجویی خواستند ترتیبی اتخاذ شود که دانشجو برای رسیدگی به اموراتی مثل خرید و .. بیشتر زمان خروج داشته باشد؛ محمدشریف مالمیر در این مورد ضمن قول مساعد به طرح این مشکل در کمیته اسکان گفت: بر اساس قوانین و شرایط اقلیمی و فرهنگی تا آنجا که بتوانم در این کمیته از حق دانشجو دفاع خواهم کرد.

در پایان مدیر تربیت بدنی مشکلات دانشکده‌های اقماری در زمینه تربیت‌بدنی را نبود زیرساخت‌ها و کمبود نیروی انسانی قلمداد کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.