یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰

آغاز مسابقات فوتسال جام شهدای مدافع حرم در دانشگاه علوم پزشکی جهرم

آغاز مسابقات فوتسال جام شهدای مدافع حرم در دانشگاه علوم پزشکی جهرم

اولین روز از مسابقات فوتسال جام مدافعان حرم به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی در سالن ورزشی دانشگاه علوم پزشکی جهرم برگزار شد.

به گزارش مفدا-جهرم " شهریار شفا مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی جهرم از برگزاری مسابقات فوتسال جام شهدای مدافع حرم، روز شنبه ۹۷/۷/۱۴ در سالن ورزشی دانشگاه خبر داد  .

وی در خصوص نتایج شب اول مسابقات عنوان کرد : دراولین شب از مسابقات تیم پزشکی ۹۵ با حساب ۶_۱ اکبری ۹۶ را در هم کوبید؛ بازی وحدت و منتخب ۹۶ بدون گل به پایان رسید،  همچنین شالکه ۹۴ و دکتر راستین ۲_۲ مساوی کردند و تیم پرستاری ۹۷در روز نخست استراحت داشت  .

مدیر تربیت بدنی دانشگاه با عنوان این که رقابت تیم های فوتسال، فردا شب در سالن تربیت بدنی دانشگاه ادامه خواهد داشت اظهار نمود : اداره تربیت بدنی دانشگاه با ایجاد فضای رقابتی سالم در تلاش است تا انگیزه ورزشی را در دانشجویان بیشتر کند و سلامت جسمی و فکری و در نهایت بستر ساز فضای پر نشاط فکری برای این قشر باشد  .

وی با اشاره به اینکه مسابقات ورزشی علاوه بر انجام فعالیتهای جسمی، به بسترسازی برای سلامت روحی دانشجو می پردازد بیان داشت : بستر رقابتی مسابقات ورزشی در ایجاد روحیه نشاط و سالم سازی فضای خوابگاه های دانشجویی نیز موثر خواهد بود. از این رو جام شهدای مدافع حرم موقعیت مناسبی برای ایجاد بستر مناسب روحی وجسمانی دانشجویان و فضای رقابتی آن؛ بنای جسمی سالم را برای آنان رقم خواهد زد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.