یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۸

از پرسنل سلف سرویس مرکزی و تأسیسات خوابگاههای دانشجویی دانشگاه به دلیل رعایت اصول وقواعد شغلی تقدیر شد

از پرسنل سلف سرویس مرکزی و تأسیسات خوابگاههای دانشجویی دانشگاه به دلیل رعایت اصول وقواعد شغلی تقدیر شد

به پاس زحمات شبانه روزی؛ از پرسنل آشپزخانه سلف سرویس مرکزی و تأسیسات خوابگاههای دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم که کار طبخ وتوزیع غذای دانشجویان، بیمارستان وکلینیک و همچنین مشکلات تأسیساتی خوابگاه های دانشجویی را به نحو صحیح واستاندارد انجام داده اند تقدیر شد .

به گزارش مفدا-جهرم " در این بازدید که با حضور معاون فرهنگی دانشجویی، مدیر دانشجویی و مسئول سلف سرویس مرکزی و همچنین کارشناس خوابگاههای دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم برگزار شد  ، از پرسنل سلف سرویس مرکزی و تأسیسات خوابگاه های دانشجویی دانشگاه به پاس خدمات ارزنده و شبانه روزی آنان تقدیربه عمل آمد  .

در این مراسم دکتر محسن حجت معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه ضمن تشکر و قدردانی از زحمات ارزنده این قشر عنوان کرد : رسیدن به موفقیت راه پیچیده و غیرقابل دسترسی نیست، بی شک پرسنل این واحد ها با وجو کار سخت و طاقت فرسا تلاش خود را نموده اند تا از بهترین های معاونت فرهنگی دانشجویی باشند و قدردانی ازهمه زحمات ایشان کاری بس دشوار خواهد بود.

وی اظهار داشت : هرچند عملوماً تمام تلاش آنان دیده نخواهد شد اما معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه خدمت صادقانه این واحد ها را قدر دانسته و از زحمات ایشان قدردانی می کند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.