دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۲

همایش توجیهی دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی گلستان برگزار شد.

همایش توجیهی

همایش آغاز سال تحصیلی ویژه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی گلستان روز یکشنبه ۱۵ مهرماه در سالن آمفی تئاتر دانشکدہ پزشکی مجموعه آموزشی فلسفی برگزار شد.

به گزارش مفدا گلستان، در این همایش که با حضور معاون فرهنگی ودانشجویی و مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه برگزار شد، دکتر جواد خادمی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، ورود دانشجویان جدیدالورود را به دانشگاه علوم پزشکی گلستان خیر مقدم گفت و برای آنان روزهای خوش، توأم با موفقیت آرزو کرد. دکتر خادمی به معرفی واحدهای معاونت فرهنگی و دانشجویی پرداخت و مشروح فعالیت های معاونت فرهنگی و دانشجویی در ارتباط با دانشجویان را بیان نمود.

معاون فرهنگی و دانشجویی گفت: امیدوارم  از فرصت های رشد و ارتقای علمی که فراهم شده به نحو احسن استفاده کنید و بهترین و سرنوشت ساز ترین لحظات را با دستاوردهای بسیار ارزشمند و فاخری همراه کنید.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین حسینی کوهستانی ضمن خوش آمد گویی به دانشجویان جدیدالورود، گفت: دوران تحصیل بهترین زمان برای علم آموزی و خردورزی در کنار تهذیب و پرورش اخلاقیات انسانی و دینی است . مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بر اهمیت علم آموزی و عمل به آن در قرآن و احادیث ائمه اطهار تاکید نمود و ارزش هر انسان را در میزان علم و دانش او دانستند.

 سخنرانی مدیر پژوهشی و مدیر تحصیلات تکمیلی، اجرای تعزیه خوانی گروه سوز و سرنا شهر سرخنکلاته و پخش کلیپ صحنه های ماندگار از غرفه آرایی دانشجویان فعال فرهنگی جهت همایش فصل نو، فصل همدلی از دیگر برنامه های اجرا شده در این مراسم بود

در این مراسم، نماینده تشکل بسیج دانشجویی، دبیر شورای صنفی، دبیرکل کانون های دانشجویی و نماینده خانه نشریات منطقه شمال به سخنرانی پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.