سه‌شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۷

پایگاه های اطلاع رسانی شهرستان جهرم با مفدا هم سو می شوند

پایگاه های اطلاع رسانی شهرستان جهرم با مفدا هم سویی شوند

ارتباط دو سویه پایگاه های خبری شهرستان جهرم با مفدا در راستای گسترش فرهنگ هم سویی رسانه های شهرستان ،گامی بلند در امر رسانه خواهد بود .

به گزارش مفدا-جهرم " در نشست هم اندیشی پایگاه های اطلاع رسانی اخبار شهرستان جهرم با مفدا که با حضور امین رحمانیان مدیر مسئول پایگاه خبری اخبار جهرم و عضوشورای شهر جهرم،   محمد مرادی مدیر مسئول پایگاه خبری پسین جهرم، دکتر حجت معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه و منصوره الهامی فر مدیر مفدا-جهرم در تاریخ ۹۷/۰۷/۱۶ در پردیس دانشگاه برگزار شد گفته شد، همسویی رسانه ها قدرت بهتر دیده شدن دانشگاه را ممکن می کند.

در این نشست معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه، پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی دانشجویی جهرم را به مدیران پایگاههای خبری شهرستان معرفی نمود و از عملکرد فرهنگی دانشگاه اعم از برگزاری برنامه های چون یادواره شهدا، عملکرد کانون ها و تشکل های دانشجویی، مقامات کسب شده در عرصه تربیت بدنی دانشگاه و همچنین نحوه عملکرد مدیریت دانشجویی و مشاوره سخن گفت.

وی با تشریح عملکرد  کلی دانشگاه، بخصوص معاونت فرهنگی دانشجویی، این مهم را در راستای شناساندن دانشگاه به عموم مردم حائز اهمیت دانست و عنوان کرد : پیشبرد امور اطلاع رسانی مدیون همت مدیران و مسئولان پایگاه های خبری است و از مسئولان  پایگاه های اطلاع رسانی خواست منادی شناخت دانشگاه  بعنوان مهمترین پایگاه علمی در اذهان عمومی باشند.

در پایان این نشست توافق همکاری بین پایگاه های خبری شهرستان با مفدا-جهرم مصوب شد ومدیران خبرگزاری های شهرستان قول مساعدت و همکاری در زمینه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، خبر رسانی و لینک اخبار معاونت فرهنگی دانشجویی را دادند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.