سه‌شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۸

نشاط و شادابی با برگزاری مسابقات ورزشی دانشجویی

به گزارش مف دا، به مناسبت هفته تربیت بدنی یک دوره مسابقات ورزشی ویژه دانشجویان در دانشکده علوم پزشکی اسفراین برگزار میشود.

نشاط و شادابی با برگزاری مسابقات ورزشی دانشجویی
به گزارش مف دا،  به مناسبت هفته تربیت بدنی یک دوره مسابقات ورزشی ویژه دانشجویان در دانشکده علوم پزشکی اسفراین برگزار میشود.
مسئول امور تربیت بدنی دانشکده علوم پزشکی اسفراین در گفت و گو با مفدا با بیان اینکه از 26 تا 2 آبان ماه به نام هفته تربیت بدنی نامگذاری شده است گفت : این دانشکده با هدف ایجاد شور و نشاط در بین دانشجویان، مسابقات ورزشی را پیش بینی کرده است.
زهرا حاتمی افزود : گل کوچیک پسران ، والیبال دونفره پسران ، طناب زنی دختران و داژبال دختران از رشته های این مسابقات است.
وی با اشاره به اینکه ورزشکاران تا 18 مهرماه مهلت دارند تا برای  شرکت دراین مسابقات ثبت نام کنند گفت :  دانشجویان می توانند برای ثبت نام به واحد تربیت بدنی دانشکده و یا به آقای رضازاده در خوابگاه پسران و خانم محمد پور در خوابگاه دختران مراجعه کنند.
مسئول امور تربیت بدنی دانشکده علوم پزشکی اسفراین همچنین از برگزاری یک دوره مسابقات فوتسال انتخابی تیم دانشکده برای حضور در المپیاد استانی و کشوری خبر داد و گفت : دانشجویان علاقه مند برای  نام نویسی در این مسابقات نیز  می توانند به آقای امیرحسین رضا زاده در خوابگاه امام علی (ع)  و به نماینده خوابگاه در خوابگاه ولیعصر(عج) مراجعه نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.