سه‌شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۸

جلسه معاونت فرهنگی واموردانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با شورای صنفی برگزار شد

جلسه

جلسه معاونت فرهنگی وامور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با شورای صنفی این دانشگاه برای بررسی مطالبات دانشجویی، 17 مهرماه سال جاری دردفتر معاونت فرهنگی ودانشجویی دانشگاه برگزار شد.

جلسه معاونت فرهنگی وامور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با شورای صنفی این دانشگاه برای بررسی مطالبات دانشجویی، 17 مهرماه سال جاری در دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا یاسوج؛ دکتر جمشید محمدی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج پس از تلاوت شدن آیاتی از قرآن کریم، ضمن خیر مقدم به دانشجویان گفت: قطعا کارکنان و دست‌اندرکاران دانشگاه که به ارائه خدمات فرهنگی و دانشجویی به جامعه هدف خود که دانشجویان هستند می‌پردازند، کار دشوار و حساسی در پیش دارند و باید سطح تعاملات خود را با دانشجویان مضاعف کنند چرا که تعامل دو سویه با دانشجویان و اعضای شورای صنفی‏، تشکل‌های دانشجویی و کانون‌های فرهنگی می‌تواند عامل توسعه و رشد دانشگاه باشد.

در ادامه دکتر محمدی به بیان اقدامات انجام شده در تابستان 97 و همچنین برنامه های پیش روی معاونت در خصوص خوابگاه های دانشجویی، وضعیت تغذیه، سرویس دهی و رفع مشکلات دانشجویان دانشگاه برای بهبود اوضاع موجود پرداخت.

وحید محمد حسینی مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ابراز داشت: تصمیم داریم در این دوره سطح رضایت‌مندی دانشجویان را از خدمات دانشجویی و فرهنگی ارتقا دهیم زیرا رضایت دانشجویان آیینه کارآمدی فعالیت‌ها است.

متعاقبا اعضای شورای صنفی مسائل و مشکلات بخش های مختلف خوابگاه ها، سلف سرویس، سرویس های ایاب و ذهاب و مسائلIT  را با مسئولین مربوطه مطرح نمودند.

در پایان دکتر محمدی و آقای محمد حسینی ضمن انتظار همکاری از دانشجویان عزیز در حفظ و نگهداری از اموال بیت المال، قول مساعدت در راستای حل مشکلات و نیاز های مطرح شده را دادند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.