سه‌شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۸

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

فضای گیلان با برگزاری جشنواره قرآن و عترت (ع) عطرآگین شده است

۴

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و رئیس اجرایی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور گفت: جامعه امروز نیامند آن است تا ارتباط قوی با قرآن ایجاد کند و خوشحالیم فضای استان گیلان به سبب برگزاری این جشنواره با قرآن و عترت عطرآگین شده است.

به گزارش مفدا/ دکتر یوسف زاده چابک عصر روز سه‌شنبه در نشست خبری بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت(ع) دانشگاه‌های علوم پشکی کشور که در دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد، گفت:۲۲ سال قبل این جشنواره در گیلان برگزار شده بود و مجددا افتخار میزبانی این جشنواره قرآنی نصیب  گیلان شد.

وی ادامه داد: آشنایی با مفاهیم قرآنی بعد از انقلاب فرهنگی دانشگاه‌ها جایگاه خاصی در کشور دارد و اکنون در بیست وسومین جشنواره هزار و ۲۰۰ نفر از گروه‌های مختلف دانشگاهی،اساتید، کارکنان و دانشجویان در شش بخش مختلف ادبی، هنری، فناوری، پژوهشی، معارف قرآنی و آوایی به رقابت خواهند پرداخت.

دکتر یوسف زاده خاطرنشان کرد:۶۳ هزار نفر در مسابقات این جشنواره در دانشگاه خود در رشته های مختلف قرآنی شرکت کردند و در زمینه های مختلف مجموعا ۱۲۰۰ نفر در ۴۳ رشته برگزیده شدند.

رئیس اجرایی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت و درمان گفت: در مرحله نهایی  بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت۵۰۰ نفر در حوزه آوایی مسابقه خواهند داد.

وی همچنین تاکید کرد: معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گیلان و تیم ستاد اجرایی دانشگاه با تشکیل کمیته های مختلف  از دو هفته قبل در حال آماده کردن شرایط برای اسکان همه میمهانان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: جامعه امروز نیامند آن است تا ارتباط قوی با قرآن ایجاد کند و خوشحالیم فضای استان به سبب برگزاری این جشنواره با قرآن و عترت عطرآگین شده است.

دکتر یوسف زاده چابک درادامه این نشست از اصحاب رسانه خواست که در بازتاب هرچه بهتر اخبار بکوشند تا بهره وری لازم را استان از فضای قرآنی داشته باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.