چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۰

برگزاری ورزش صبحگاهی، مسابقه دارت و صبحانه سالم به مناسبت فرا رسیدن هفته سلامت روان و هفته بهداشت سلامت بانوان

image.png

همزمان با آغاز هفته بهداشت سلامت روان، هفته بهداشت سلامت بانوان و هفته تربیت بدنی و ورزش از مورخه 30-18 مهر ماه معاونت فرهنگی و دانشجویی اقدام به برگزاری مسابقه ورزشی برای کارکنان نمود.

به گزارش مفدا خراسان شمالی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه بیان داشت: یکی از مهم ترین گام ها به سوی سلامت روان و بهبودی از بیماری های روحی و روانی انسان و رسیدن به آرامش و اطمینان درونی، یاد خداوند است.

وی با بیان اینکه آرامش از جمله مواردی است که به سلامت روان کمک می کند، تصریح کرد: در فرهنگ دینی ما یاد خداوند آرامش را در پی دارد، چرا که احساس حضور خداوند به عنوان حامی و ناظر اطمینان خاطر را سبب می شود.

دکتر فریمان ابراهیم زاده، با اشاره به شرایط سخت اقتصادی کنونی و انتظارات کارکنان گفت: از آنجائیکه اختلالات روحی و روانی بر تمامی قسمتهای بدن تاتیرگذار است، سعی کنیم در هر زمینه نگرش مثبت داشته باشیم و با صرفه جویی در هزینه ها و رعایت عدالت و انصاف در پرداختی ها با سلامت از این بحران خارج شویم.

بر پایه این گزارش برگزاری مسابقه دارت، توسط اداره تربیت بدنی دانشگاه با استقبال خوب کارکنان معاونت مواجه شد. و محمدرضا رحیمی مسئول اداره تربیت بدنی، هدف از برگزاری مسابقه دارت و ورزش صبحگاهی را نهادینه نمودن آن میان کارکنان با تاکید بر تاثیر مثبت فعالیت­های ورزشی بر روان افراد می­باشد.

وی خاطر نشان کرد: نرمش صبحگاهی هر روز برای کارکنان آقا و بانوان برگزار می گردد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.