چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۵

مدیردانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛

پیگیر رفع مشکلات دانشجویی هستیم

مشکلات دانشجویی

روز18مهر ماه سال جاری جلسه ای در دفتر مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج مبنی بر رفع مشکلات دانشجویان برگزار گردید.

روز18مهر ماه سال جاری جلسه ای در دفتر مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج مبنی بر رفع مشکلات دانشجویان برگزار گردید

به گزارش مفدا یاسوج ؛ مهندس وحید محمد حسینی مدیر دانشجویی این دانشگاه گفت:مشکلات دانشجویی یکی از مواردی است که بلااستثنا در تمامی دانشگاه‌های کشور در شکل‌ها و قالب‌های مختلف دیده می‌شود.

محمد حسینی ابراز کرد : تحصیل در دانشگاه حال و هوای خاص خود را دارد. گاه مشکلاتی در این فضا برای دانشجو به وجود می‌آید که ممکن است آینده‌اش را دستخوش تغییر کند صیانت از این محیط و جوانانی که آینده سازان این مملکت هستند، امری بسیار مهم و البته بدیهی است که مسئولان امر باید به آن توجه و حساسیت بسیاری داشته باشند.

وی با اذعان به اینکه برخی مسئولان خوابگاه‌ها ‌رفتار مناسبی با دانشجویان  ندارند، تصریح کرد: امروز بچه‌ها تحمل کمی دارند و اگر با آنها به درستی رفتار نشود، ممکن است دچار مشکلات روحی و روانی شوند. خصوصا دانشجویان ممکن است با مدیریت و رفتار نادرست مدیران خوابگاه‌ها و دانشگاه‌ها دچار مشکلاتی شوند که در درس و تحصیل آنها موثر باشد.

وی در جلسه با مسئولین مربوطه نسبت به رفع مشکلات دانشجویان خواهان رفع آنها  بدون فوت وقت بودندورضایتمندی دانشجورا بسیار پر اهمیت قرار دادند.

در پایان جلسه روابط‌عمومی معاونت فرهنگی ودانشجویی علوم پزشکی  نیز در گفت‌وگو با مدیر دانشجویی گفت: «بخشی از مواردی که دانشجویان می‌گویند، درست است و ما تصمیم داریم با  جلساتی که با تشکل های دانشجویان در دفتر معاونت فرهنگی تشکیل گردید به زودی با تلاش شماشاهد رفع آن مشکلات باشیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.