پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵

در اردوی مشهد مقدس؛

دانشجویان جدیدالورود با معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم آشنا شدند

اردوی مشهد مقدس ۹۷

مسئولان بخش‌های مختلف معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم در اردوی آموزشی و فرهنگی مشهد مقدس به معرفی وظایف و خدمات این معاونت پرداختند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مفدا از قم، مسئولان معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم در حاشیه اردوی آموزشی و فرهنگی مشهد مقدس به معرفی بخش‌های مختلف این معاونت برای دانشجویان جدیدالورود دانشگاه پرداختنند.
عزیزی‌فر مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم به معرفی بخش‌های مختلف این مدیریت از جمله صندوق رفاه، تغذیه، قوانین خوابگاه‌ها، شوراهای صنفی، کار دانشجویی و سرویس‌ها و مهدیه خویی مدیر فرهنگی دانشگاه نیز به معرفی کارشناسان فرهنگی دانشکده‌ها و همچنین معرفی کوتاه از تشکل‌ها، کانون‌ها و انجمن های علمی پرداختند.
همچنین علیرضا برخوردار مسئول اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی قم نیز فعالیت‌های این اداره و همچنین المپیادهای همگانی و قهرمانی را معرفی کرد و هزارخوانی مسئول اداره مشاوره به معرفی فعالیت‌های این اداره، مشاوران و همتایان سلامت روان که از بین دانشجویان انتخاب و به صورت نیمه حرفه‌ای افراد را جذب و پشتیبانی می‌کنند، پرداخت.
غفاری مسئول سابق کمیته انضباطی دانشگاه به نمایندگی از این کمیته، قوانین انضباطی را بیان و بر لزوم پوشش و رفتار مناسب دانشجویان تاکید کرد.
همچنین، عزیزفر، خویی و غفاری به پرسش‌های دانشجویان در مورد مسائل مرتبط با خود پاسخ دادند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.