جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۵

به مناسبت هفته سلامت روان؛

کارگاه "جرات مندی" به همت همتایاران سلامت روان دانشکده پرستاری برگزار شد

همتایاران

کارگاه "جرات مندی" در دانشکده پرستاری دانشگاه علوم پزشکی تبریز به همت همتایاران سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حضور اعضای همتایاران سلامت دانشکده پرستاری برگزار شد.

به گزارش مفدا تبریز، کارگاهی با عنوان جرات مندی به مناسبت هفته سلامت روان با تدریس مریم تقوی  مشاور جدید دانشکده پرستاری برای اعضا همتایاران دانشکده پرستاری در سالن کنفرانس پایگاه اطلاع رسانی مفدا تبریز برگزار شد.
به گفته عرفان نظام دوست مسئول همتایاران سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این کارگاه ها پیرامون تعاریف، مسائل، نقطه نظرات وبرداشت های اشتباه از جرات مندی صحبت می‌شود و آموزش های صحیح مشاوره ای در این باره به دانشجویان شرکت کننده داده میشود.
نظام دوست با تاکید بر کاربردی بودن مباحث تدریس شده در کارگاه ها برای دانشجویان همتایار سلامت روان گفت: روش ها و تمرینات جرات مندی  با حضور مدرس اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی تبریز به دانشجویان همتایار سلامت روان آموزش داده می شود.
وی در رابطه با هدف از برگزاری این کارگاه ها افزایش آگاهی های سلامت روانی عنوان کرد و گفت بدون شک برگزاری این دوره ها به ارتقای سطح کمی و کیفی فعالیت  دانشجویان همتایار کمک می کند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.