پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی قم:

فسادهای اداری با امر به معروف رفع می‌شود/رسیدن به موفقیت بدون تلاش شدنی نیست

اردوی مشهد مقدس ۹۷

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: نهی از منکر و امر به معروف فقط به حوزه‌های اخلاقی و رفتاری محدود نمی‌شود بلکه گاهی فسادهای اداری و اقتصادی نیز وجود دارند که با امر به معروف و نهی از منکر رفع می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مفدا از قم، دکتر عادلی در مراسم اختتامیه اردوی آموزشی و فرهنگی مشهد مقدس که امروز با حضور دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد، طی سخنانی ضمن تقدیر از نهاد رهبری و معاونت فرهنگی و دانجشویی دانشگاه علوم پزشکی قم اظهار کرد: انسان فرصت‌های محدودی را در اختیار دارد که باید از این فرصت‌ها به صورت مطلوب استفاده کند.
وی با تاکید بر اینکه رسیدن به موفقیت بدون تلاش شدنی نیست، اضافه کرد: موفقیت نیازمند تلاش مستمر و خستگی‌ناپذیر است و هیچ فردی بدون تلاش نمی‌تواند به نتیجه برسد.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به برخی از امتیازهای ویژه این دانشگاه عنوان کرد: در دانشگاه علوم پزشکی قم استانداردسازی آموزش‌ها و مطلوب‌سازی شرایط برای تحصیل دانشجویان به صورت ویژه مورد توجه قرار گرفته است؛ دانشکده دندانپزشکی این دانشگاه در سطح کشور رتبه دوم نسبت دانشجو به یونیت را به خود اختصاص داده و برای هر دو دانشجو یک یونیت درنظر گرفته است.
وی از دانشگاه علوم پزشکی قم به عنوان یک دانشگاه جوان نام برد و ادامه داد: اکنون اساتید توانمند و با تجربه‌ای در این دانشگاه گردهم آمده‌اند؛ نسبت دانشجو به استاد ۹.۵ به یک استاد است درحالی‌که این آمار در دانشگاه تهران ۱۱ به یک است، این فرصت استفاده بیشتر از اساتید را برای دانشجویان فراهم می‌سازد.
دکترعادلی خاطرنشان کرد: هر چند در برخی از رشته‌ها با شرایط نامناسب بازار کار روبرو هستیم اما فردی که تحصیل کرده و آموزه‌ها را به شیوه مطلوب فرا گرفته‌اند، بیکار نخواهد ماند.
وی با اشاره به اینکه معاونت آموزشی درحال تلاش برای تقویت بسترها و رفع مشکلات آموزشی است، مطرح کرد:‌ نهی از منکر و امر به معروف فقط به حوزه‌های اخلاقی و رفتاری محدود نمی‌شود بلکه گاهی فسادهای اداری و اقتصادی نیز وجود دارند که با امر به معروف و نهی از منکر رفع می‌شود.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی قم با بیان اینکه جامعه پزشکی از قابل اعتمادترین اقشار جامعه هستند، تصریح کرد: ما نسبت به حرفه خود مسؤول هستیم به همین علت تلاش می‌کنیم تا وظایف خود را به‌درستی انجام داده و سطح اعتماد مردم را افزایش دهیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.