پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۵

مدیر امور فرهنگی دانشگاه خبر داد:

تکرار افتخارات گذشته برای دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دور از دسترس نیست

دکتر هدایتی

کاروان قرآنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در شرایط مطلوب به سر می برد و همه چیز برای تکرار کسب رتبه نخست در جشنواره بیست و سوم قرآن و عترت آماده است.

کاروان قرآنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در شرایط مطلوب به سر می برد و همه چیز برای تکرار کسب رتبه نخست در جشنواره بیست و سوم قرآن و عترت آماده است.

بنابه گزارش مفدا شیراز، مدیر امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام این خبر گفت: کاروان اعزامی این دانشگاه به بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، شرایط خوب و مطلوبی را می گذراند و با توجه به نتایج کسب شده تا این لحظه، در صورتیکه در بخش رقابت های آوایی نیز موفق به ارائه مطلوب اعضای این کاروان شویم، تکرار قهرمانی برای دانشگاه علوم پزشکی شیراز قطعی خواهد بود.

دکتر سید حمیدرضا هدایتی که از زیبا کنار در استان گیلان وبصورت تلفنی با مفدا شیراز گفتگو می کرد، ادامه داد: با توجه به استقبال زیاد شرکت کنندگان در بخش ترتیل، گروه داوران موفق به اتمام این بخش بر اساس برنامه زمانبندی شده نگردید و ادامه رقابت های این بخش به فردا موکول شد که امیدوار هستیم تا شرکت کنندگان از دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این بخش، این رقابت ها را نیز با موفقیت پشت سر گذاشته و با امتیازات پس انداز شده، با امیدواری بیشتری منتظر پایان رقابت ها و اعلام نتایج نهایی بنشینیم.

وی سطح رقابت ها را بسیار بالا معرفی کرد و افزود: تمامی شرکت کنندگان در این جشنواره از آمادگی مطلوب و سطح علمی بالایی برخوردار هستند و همین موضوع می تواند ارزش کار دانشگاهی که مقام نخست را از آن خود سازد را نشان دهد.

هدایتی که خود در رشته اذان و در رده اساتید این رقابت ها شرکت نموده، از همه دانشگاهیان علوم پزشکی شیراز خواست تا برای موفقیت کاروان قرآنی این دانشگاه دعا کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.