جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۸

صبح امروز در حاشیه جشنواره ی قرآن و عترت،

از پرچم کانون های مذهبی جشنواره قرآن و عترت رونمایی شد

نشست

در سومین روز برپایی جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور، صبح امروز جمعه ۲۰ مهرماه با حضور دکتر محمد مهدی بحر العلوم رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت و دبیر جشنواره، پرچم کانون های مذهبی جشنواره که طرح مشترک تمامی کانون ها و نماد اتحاد است رونمایی شد.

به گزارش مفدا گیلان، صبح روز جمعه ۲۰ مهرماه، محمد مهدی بحر العلوم، دبیر بیست و سومین دوره جشنواره ی قرآن و عترت  دانشگاهیان دانشگاه های علوم پزشکی ، در دیدار با دبیران کانونهای قرآن و عترت و دبیران کانون های مذهبی دانشگاههای علوم پزشکی کشور به بررسی عملکرد کانون های قرآن و عترت و کانونهای مذهبی در حوزه های قرآنی پرداخت.

وی در نشستی که در سالن اجتماعات مرکز آموزش شهید مطهری مجتمع زیباکنار برپا شد، با بیان اهمیت حفظ ارزش ها و معنویات، به تبیین برنامه‌های بلند مدت و کوتاه مدت مرکز در حوزه ی کانونهای قرآنی و مذهبی به منظور ارتقای عملکر کانون ها، پرداخت.

رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت در این دیدار که نمایندگان قرآنی بیش از ۵۰ دانشگاه علوم پزشکی کشور حضور داشتند، پیشنهاد تاسیس مجمعهای متفاوت زیر بخش مرکزی را در جهت توسعه جشنواره و کانون ها، ارائه داد.

در ادامه دبیران کانونها، به بررسی و اظهار گزارش رویکردهای خود، پیشنهادات و مسائل حاکم در حوزه ی معارف، و انتقادات خود به بخش مرکزی پرداختند.

در این جلسه که ابتدا به صورت عمومی و سپس به صورت تخصصی برگزار شد، از پرچم کانونهای مذهبی جشنواره که طرح مشترک تمامی کانونها و نماد اتحاد آنها بود، رونمایی شد.

گفتنی است در نهایت، نشست رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت با نمایندگان قرآنی دانشگاه های علوم پزشکی کشور با طرح پرسشها و انتظارات از سوی دانشجویی و پاسخگویی مسئول حاضر در جلسه پایان یافت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.