جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۵

بعد از مراسم ازدواجم عازم جشنواره قرآن وعترت(ع) شدم

آهنگر

زهره آهنگر کارمند دانشگاه علوم پزشکی کاشان در گفتگو با مفدا گفت: دومین دوره برگزاری این مسابقات با مراسم ازدواجم مصادف شد و در روز ازدواجم بعد از مراسم عازم جشنواره قرآن وعترت(ع) وزارت بهداشت شدم.

زهره آهنگر کارمند دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزیده در رشته کتابخوانی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت(ع) است. این برگزیده در جشنواره از دومین دوره برگزاری، در این جشنواره شرکت داشته و بیست و یک سال است که در رشته های مختلف این جشنواره شرکت می‌کند. وی در دوره ‌قبل در رشته تحقیق شرکت کرده است.

این شرکت کننده در جشنواره قرآن و عترت(ع) از دوران کودکی در دبستان فعالیتهای قرآنی خود را آغاز کرده است و تلاوت قرآن در برنامه صبحگاهی دبستان را به عهده داشته است.

آهنگر در گفتگو با مفدا گفت: دومین دوره برگزاری این مسابقات با مراسم ازدواجم مصادف شد و در روز ازدواجم بعد از مراسم ازدواجم عازم جشنواره قرآن وعترت(ع) وزارت بهداشت شدم.

آهنگر افزود: خداوند را شاکرم که توفیق شرکت در این جشنواره را به من داده است. پرداختن به امور قرآنی بر همه بخش‌های زندگی تاثیر گذار است.

او معتقد است فعالیت قرآنی مادر در خانواده بر رفتار و علاقمندی فرزندان به قرآن موثر است و فرزندان او هر دو به قرآن علاقمند هستند.

این برگزیده بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت ادامه داد: من چندین سال در کار درمان بوده‌ام و برای من بسیار آرام بخش بود که بیمارانی را می‌دیدم که به معنویات توجه ویژه‌ای داشتند و ما قبل از عمل به آنها توصیه می‌کردیم با قرآن مانوس باشند.

وی افزود: در دومین و سومین دوره این جشنواره تعداد شرکت کنندگان بسیار کم بود اما اکنون بسیار گسترده شده است و رشته‌های زیادی از جمله بخشهای ادبی و هنری به این جشنواره افزوده شده است که می‌تواند مشوق بسیار خوبی برای جوانان برای شرکت در این جشنواره باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.