جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۷

اولین کنفرانس " توسعه دانش و مهارت در حوزه توانبخشی و رفاه اجتماعی " در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار شد

دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی

اولین کنفرانس " توسعه دانش و مهارت در حوزه توانبخشی و رفاه اجتماعی ( خلاقیت و نوآوری در توانبخشی ) " به همت گروه آموزشی ارگونومی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و با حمایت دو شرکت طراحی و تولید تجهیزات پزشکی و توانبخشی در دانشگاه علوم بهزیستی برگزار شد.

  به گزارش مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی؛ گروه هدف این کنفرانس، کودکان استثنایی بودند و مباحث نیز با هدف جلب مشارکت متخصصان رشته های مختلف توانبخشی برای نیازسنجی کودکان استثنایی و طراحی و تولید وسایل مورد نیاز آنان ، ارائه شد.

    براساس این هدف ، مباحثی درباره اکوسیستم توسعه دانش و مهارت در حوزه سلامت ، کارآفرینی در ارتقای جایگاه معلولان و توان یابان با استفاده از فناوری های پرینتر سه بعدی، استانداردهای تجهیزات توانبخشی تولید شده ، روش های ثبت تولیدات و قوانین مربوط به آن ، به کارشناسان و متخصصان شرکت کننده ارائه شد.

    این کنفرانس یک روزه ، ۲/۵  امتیاز بازآموزی برای متخصصان در رشته های مشاوره توانبخشی، پزشکی ورزشی، کایروپراکتیک، ارگونومی، مدیریت توانبخشی، فیزیوتراپی ورزشی، کاردرمانی، فیزیوتراپی و اعضای مصنوعی، در نظر گرفت.

    گفتنی است، در حاشیه این کنفرانس، نمایشگاهی از محصولات دو شرکت " توانبخشی توسن " و " توان برتر پارسیان " بعنوان حامیان این کنفرانس، برپا بود.

تهیه خبر: نعیمی پور

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.