جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۶

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه در همایش فصل نو، فصل همدلی:

درب معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه به روی همه دانشجویان باز است

بیرجند/ همایش فصل نو فصل همدلی

مراسم معارفه دانشجویان جدید الورود با ابتکارات جدید از جمله برپایی ایستگاه میز خدمت دانشجویی و اهدای یک کتاب درسی به تمامی نودانشحویان برگزار شد.

به گزارش مفدا بیرجند؛ مراسم معارفه دانشجویان جدید الورود با ابتکارات جدید از جمله برپایی ایستگاه میز خدمت دانشجویی و اهدای یک کتاب درسی به تمامی نودانشحویان برگزار شد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه حضور داشجویان جدید الورود در دانشگاه را خیر مقدم گفت و افزود: استراتژی و راهبرد معاونت همواره این بوده است که اتاق بنده و سایر مسئولین و کارشناسان حوزه به روی دانشجویان همیشه باز باشد.

دکتر محسن ناصری  خطاب به دانشجویان جدید الورود با بیان اینکه تا جایی که توان داشته باشیم امکانات مورد نیاز را در اختیارتان قرار می دهیم افزود: انتظار دارم پیگیر خواسته ها و انتظارات خود در چارچوب اداری باشید.

وی در این نشست همچنین به معرفی یکایک واحدهای مدیریت دانشجویی، مدیریت فرهنگی، اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان، اداره خوابگاه ها، اداره رفاه، تربیت بدنی، مدیریت روابط عمومی و مفدا و همچنین یکایک کارشناسانی که با دانشجویان در ارتباط می باشند پرداخت.

رئیس دانشگاه نیز با توصیه به اینکه قدر دوران دانشجویی را بیشتر بدانید گفت: این دوران به سرعت می گذرد و آنچه که بهتر است به یادگار بماند خاطرات خوب و شیرین دانشجویی باشد.

دکتر کاظم قائمی با بیان اینکه 4 سال گذشته همواره فعالیت های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی دانشجویی را مورد حمایت قرار دادیم تاکید کرد: هیچ گاه از درس خواندن غافل نشوید.

سخنرانی حجت الاسلام سید حسن سیدی مسئول نهاد رهبری دانشگاه، دکتر فرشید عابدی معاون آموزشی، دکتر طوبی کاظمی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه با محوریت معرفی فعالیت های هر معاونت از دیگر بخش های مراسم بود.

گفتنی است دانشجویان جدید الورود با بازدید از غرفه های میز خدمت دانشجویی شامل تشکل ها، کانون ها، شورای صنفی، انجمن های علمی، همتایاران،  تربیت بدنی و همچنین مفدا با فعالیت ها و عملکرد یکسال گذشته آنان آشنا شدند.

از اقدامات بسیار ارزشمند این مراسم که به پیشنهاد رئیس دانشگاه، تامین مالی توسط معاونت فرهنگی دانشجویی و پیگیری و اجرای مدیریت فرهنگی دانشگاه بود؛ اهدای یک کتاب درسی به انتخاب و معرفی روسای دانشکده ها و مدیر گروه رشته ها به تمامی دانشجویان جدید الورود بود.            

گفتنی است گزارش تصویری این همایش قبلاً منتشر شده است و برای مشاهده آن اینجا کلیک نمایید.                                                                           

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.