دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۵

مرضیه کارگر جهرمی مقام اول حفظ 5 جزء را به دست آورد

مرضیه کارگر جهرمی

مرحله نهایی این جشنواره طی روزهای 18 تا 21 مهرماه 1397 در زیباکنار گیلان با حضور معاون فرهنگی وزیر بهداشت و رییس اداره قرآن و عترت وزارتخانه و مسوولین و برگزیدگان و مدعوین جشنواره برگزار شد.

به گزارش مفدا گراش، مرضیه کارگر جهرمی، عضو هیات علمی دانشکده علوم پزشکی گراش، مقام اول در حفظ 5 جزء قرآن کریم (بخش اساتید)در بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت را بدست اورد.

 مصطفی کارگر، کارشناس قرآن و عترت دانشکده علوم پزشکی گراش در این باره گفت:«،

وی افزود:«این جشنواره در حدود 50 رشته مسابقاتی داشت که از گراش خانم مرضیه کارگر جهرمی در بخش اساتید و رشته حفظ 5 جزء قرآن کریم و خانم صفیه عظیمی در بخش کارکنان و رشته حفظ 20 جزء قرآن کریم پذیرفته شدگان مرحله نهایی بودند و خانم مرضیه کارگر جهرمی نیز بعد از پاسخگویی به سوالات داوران، به مقام نخست دست پیدا کرد و دانشگاه‌های شیراز و بابل را پشت سر گذاشت.

کارگر تصریح کرد:«سطح مسابقات امسال خیلی بالا بود و البته جا داشت گراش مشارکت بیشتری در این مسابقات از خود نشان دهد که قطعا کسب امتیاز در آنها دور از دسترس نیست.»

جشنواره امسال با حضور 1000 نفر شرکت‌کننده در رشته‌های مختلف به پایان رسید تا برای سال 1398 پرونده بیست و چهارمین دوره جشنواره در همدان گشوده شود.

گفتنی است در حاشیه این مسابقات جلساتی نیز برای کارشناسان قرآنی برگزار شد که مصطفی کارگر در آنها شرکت داشت.

دکتر احمد عبدالهی رییس دانشکده علوم پزشکی گراش و هیات رییسه علوم پزشکی این موفقیت را به سرکار خانم مرضیه کارگر جهرمی  تبریک گفتند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.