سه‌شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۵

نشست معاون دانشجویی فرهنگی علوم پزشکی ارومیه با مسئولین بسیج دانشجویی برگزار شد

01.JPG

نشست صمیمی ناحیه بسیج دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه با معاون فرهنگی دانشجوئی دانشگاه و مدیران فرهنگی و دانشجویی روز شنبه ۲۱ مهرماه برگزار شد.

به گزارش مفدا ارومیه؛ نشست صمیمی ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه با معاون فرهنگی دانشجوئی دانشگاه و مدیران فرهنگی و دانشجویی روز شنبه ۲۱ مهرماه برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر شهرام خادم وطن مدیر فرهنگی و فوق برنامه ضمن تقدیر از تشکل دانشجویی بسیج دانشجویی به خاطر برگزاری برنامه‌های فرهنگی به خصوص اردوی جهادی بیان کرد: انتظار از بسیج دانشجویی این است که به وظیفه خود یعنی حفظ و پیشبرد اهداف انقلاب توجه ویژه‌ای داشته باشد.

در ادامه غفار آذرنوش مدیر اموردانشجویی ضمن تقدیر از فعالیت‌های دانشجویان جهادگر افزود: معاونت فرهنگی و دانشجویی در تمام برنامه‌های فرهنگی به خصوص در برگزاری برنامه راهیان نور شمالغرب و طرح ولایت با تمام توان پشتیبان تشکل بسیج دانشجویی است.

در ادامه سرهنگ عباس زاده مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان نیز ضمن تقدیر و تشکر از حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در حمایت از اردوهای جهادی و برنامه‌های تشکل بسیج دانشجویی اظهار داشت: رسالت خطیر تشکل بسیج دانشجویی بیدار دینی واسلامی است و همگی ما در یک جبهه و سنگر در حال فعالیت هستیم؛ هم افزایی و هم فکری در برنامه‌های فرهنگی می تواند ما را سریعتر به اهداف انقلاب اسلامی برساند.

همچنین دکتر علی احمد آقاپور معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه نیز ضمن تقدیر از برنامه‌های تشکل بسیج دانشجویی و همچنین تشکر از ناحیه بسیج دانشجویی در همراهی برنامه‌های فرهنگی دانشگاه گفت: هدف از فعالیت تشکل بسیج دانشجویی بالندگی فضای فرهنگی دانشگاه، تبادل نظر با سایر کانون‌ها وتشکل‌های دانشجویی، فضای فکری آزادوتربیت دانشجوی مجتهد است.

وی ادامه داد: حفظ وحدت و مودت بین دانشجویان واعتلای مبانی توحیدی واسلامی از اولویت های تشکل بسیج دانشجویی است وتمامی برنامه های تشکل در این راستا اجرا می‌شوند.

او افزود: هدف ما از برگزاری اردوهای جهادی خدمت رسانی به مردم و آشنایی دانشجویان با مشکلات آنها و آماده سازی آنها برای ورود به عرصه جامعه است؛ در واقع هدف ما حفظ روحیه جهادی در بین دانشجویان است و همچنین از تمامی برنامه‌های سیاسی و فرهنگی تشکل بسیج دانشجویی حمایت می شود.

 در ادامه این دیدار دانشجو سید علی موسوی واعظی به عنوان فرمانده تشکل بسیج دانشجویی به عنوان نماینده دانشجویان بسیجی به بیان دیدگاه ها و نظرات آنها پرداخت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.