دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۹

انتخاب دبیر کانون فعالیت های جهادی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه برگزار شد

photo_۲۰۱۸-۱۰-۱۳_۱۹-۲۱-۳۸.jpg

به گزارش مفدا ارومیه روز جمعه ۲۰ مهرماه از ساعت ۱۸ در سالن جلسات معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با حضور اعضای شورای مرکزی و کارشناس کانون فعالیت های جهادی انتخابات دبیر کانون فعالیت های جهادی برگزار شد .

به گزارش مفدا ارومیه روز جمعه ۲۰ مهرماه از ساعت ۱۸  در سالن جلسات معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه  با حضور اعضای شورای مرکزی  و کارشناس کانون فعالیت های جهادی انتخابات دبیر کانون فعالیت های جهادی برگزار شد .

در ابتدای جلسه  محمد کاظمی کارشناس فرهنگی و فوق برنامه  از  هیئت مؤسس کانون که انتخابات کانون را به شکل منظم و با شکوه برگزار کردند تشکر و قدردانی نمود و در خصوص ا همیت کانون فعالیت های جهادی دانشگاه که با هدف خدمت رسانی به مناطق محروم و کم برخوردار شهر و استان  و همچنین در راستای خودسازی  دانشجویان در این اردوها مطالبی ایراد نمودند .

در ادامه هر یک از اعضای شورای مرکزی  نظرات خود را در خصوص نحوه همکاری و برنامه های کانون ارائه و درپایان اعضای حاضر با اتفاق آراء شهریار مهدیزاده دانشجوی رشته هوشبری را به عنوان دبیر کانون دانشجویی فعالیت های جهادی دانشگاه انتخاب کردند.

  در این جلسه نایب دبیرکانون:رضا عبدی/ مسئول آموزش بهداشت: زهرا خلیلی/ مسئول روابط عمومی: مهتاب عیسی زاده/مسئول پشتیبانی و عمرانی: علی کوسه لو /مسئول فرهنگی: مهدی خانی/ مسئول خیرین: عارف حسن بابایی/ مسئول دندانپزشکی: محمد زینالی تعیین و مقرر گردید  برنامه شش ماه کانون را جهت طرح در شورای فرهنگی جمع بندی و ارائه نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.