دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۳

نمایشگاه رویش در دانشگاه علوم پزشکی تبریز افتتاح شد

نمایشگاه

نمایشگاه «رویش» با هدف معرفی فعالیت‌های دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حضور معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز افتتاح شد.

به گزارش مفدا، به نقل از دانشگاه علوم پزشکی تبریز، نمایشگاه رویش با هدف معرفی فعالیت‌های دانشجویی به دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حضور دکتر محمد آقازاده؛ معاون دانشجویی فرهنگی این دانشگاه، محمود فیضی؛ مدیر امور فرهنگی این دانشگاه، جمعی از دانشجویان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تبریز افتتاح شد.

این نمایشگاه شامل غرفه‌های معرفی فعالیت‌های دانشجویی است که هر کدام از تشکل‌ها و ارگان‌های دانشجویی برای معرفی ساختار و فعالیت‌های خود غرفه‌ای را در این نمایشگاه بر پا کرده‌اند.

از جمله غرفه‌های این نمایشگاه می‌توان غرفه معرفی تشکل های دانشجویی، کانون‌های فرهنگی، جشنواره فرهنگی هنری، قرآن و عترت، نشریات، مرکز سلامت، اداره مشاوره و سلامت روان، اداره سلامت دانشجویی و سفیران سلامت را نام برد.

دکتر محمد آقازاده پس از افتتاح این نمایشگاه به همراه محمود فیضی از غرفه‌‎های دایر شده در آن بازدید کرد. این نمایشگاه تا روز شنبه ۲۸ مهرماه در محوطه ورودی مجتمع فرهنگی رفاهی امید دایر است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.