سه‌شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۴

به دنبال استقبال بالای دانشجویان

مهلت ثبت نام جشنواره سراسری دانشجوی نمونه تمدید شد

بیرجند/ دانشجوی نمونه 2

فرآیند ثبت نام بیست و هفتمین جشنواره دانشجوی نمونه که از دهم مهر ماه آغاز شده و آخرین مهلت آن ۲۴ مهر ماه بود به علت استقبال بالای دانشجویان تا ۳۰ مهر ماه جاری تمدید شد.

به گزارش مفدا بیرجند، با توجه به استقبال بالای دانشجویان، فرآیند ثبت نام بیست و هفتمین جشنواره سراسری دانشجوی نمونه که از دهم مهر ماه آغاز شده بود تا ۳۰ مهر ماه تمدید شد.

تمامی مراحل ثبت نام و داوری این دوره از جشنواره دانشجوی نمونه از طریق سامانه و به شکل الکترونیکی صورت می‌پذیرد و به هیچ عنوان به شکل دیگری اسناد و مدارک دانشجویان مورد بررسی قرار نخواهد گرفت.

در این دوره دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور می‌توانند از طریق سامانه اختصاصی وزارت بهداشت به آدرسnemoneh.behdasht.gov.ir «سامانه جشنواره دانشجوی نمونه» نسبت به ثبت نام و ارسال مدارک خود اقدام کنند.

ثبت نام جشنواره دانشجوی نمونه در دو مرحله دانشگاهی و کشوری انجام می‌شود که داوری مرحله دانشگاهی از اوایل آبان ماه جاری آغاز و به مدت دو هفته به طول می‌انجامد و در نهایت با معرفی برگزیدگان دانشگاهی به دبیرخانه مرکزی در وزارت بهداشت، آثار برگزیده به مرحله کشوری راه می‌یابند.

داوری آثار راه یافته به مرحله کشوری از نیمه دوم آبان ماه سال جاری آغاز می‌شود و با انتخاب برگزیدگان در این قسمت؛ بیست و هفتمین دوره از جشنواره دانشجوی نمونه وارد مرحله نهایی خود که تقدیر از دانشجویان نمونه برگزیده است، خواهد شد.

گفتنی است در مراسم اختتامیه بیست و هفتمین جشنواره دانشجوی نمونه که در نیمه دوم بهمن ماه جاری برگزار می‌شود، رئیس محترم جمهور و یا معاون اول ایشان حضور خواهند داشت.

یادآور می شود دانشجویان واجدالشرایط دانشگاه جهت کسب اطلاعات بیشتر به اداره امور فرهنگی دانشگاه(خانم نجفی) مراجعه و یا با شماره ۳۲۳۹۵۳۳۵ تماس حاصل نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.