سه‌شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۰

عضو هیات علمی دانشگاه:

نسل جوان باید سبک زندگی خود را با قرآن مشخص کند

بیرجند/ حاجی آبادی

عضو هیات علمی دانشگاه ،در بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت(ع) دانشگاه های علوم پزشکی کشور گفت: قرآن می تواند در زندگی افراد به خصوص نسل جوان بسیار تاثیر گذار باشد و سبک زندگی را باید با قرآن مشخص کنیم.

مشاور رییس دانشگاه و رییس دبیرخانه هیات امنا دانشگاه در گفت و گو با مفدا گیلان با اعلام اینکه در بخش اساتید و رشته دعا و مناجات در بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت (ع) دانشگاه های علوم پزشکی کشور شرکت کردم گفت: قرآن در زندگی هر انسانی بسیار تاثیر گذار است و افرادی که با قرآن انس و الفت دارند همه به این یقین رسیده اند که قرآن مسیر زندگی آنان را تغییر داده است.

محمدرضا حاجی آبادی با اشاره به اینکه قرآن در زندگی نسل امروز میتواند نقش بسزایی داشته باشد گفت: در این زمان حساس و آسیب هایی که وجود دارد قرآن میتواند در زندگی افراد به خصوص نسل جوان بسیار تاثیر گذار باشد و سبک زندگی را باید با قرآن مشخص کنیم مخصوصا برای جوانان که پایه های جامعه را تشکیل میدهند.

حاجی آبادی برگزیده کشوری رشته دعا و مناجات بخش اساتید جشنواره قرآن و عترت اضافه کرد: دوران زندگی انسان بعد از انس با قرآن شروع می شود بنده اولین بار است شرکت می کنم کیفیت خوب بود و باید تبلیغات بیشتر شود و در هر دانشگاهی مسابقات قرآنی برگزار شود و اینکه یک عده همت می کنند در این راه باید حمایت بیشتری از آنها صورت گیرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.