یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۰

۱۶ آذر ماه؛

سومین جشنواره دانشجویی "ابن سینا" در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می‌شود

جناب آقای دکتر نوروزی

تقدیر از ۴۲ اثر برگزیده در بخش‌های مختلف، تجلیل از ۱۳ دانشجوی معرفی شده به بیست و چهارمین جشنواره دانشجوی نمونه و ادای احترام به ۴۸ دانشجوی شهید دانشگاه علوم پزشکی تهران، از برنامه‌های سومین جشنواره دانشجویی ابن‌سینا است.

به گزارش مفدا تهران، دبیر علمی و اجرایی سومین جشنواره دانشجویی ابن‌سینا با برشمردن برنامه‌های این جشنواره گفت: مراسم اصلی سه‌شنبه ۱۶ آذر ماه از ساعت ۱۴ تا ۱۷ در تالار ابن‌سینای دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می‌شود.
وی برنامه‌های این مراسم را پخش سرود ملی و تلاوت قرآن با صدای قاری ممتاز دانشگاه، پخش کلیپ و اجرای موسیقی سنتی عنوان کرد و افزود: سخنرانی دکتر علی جعفریان، رییس دانشگاه و دکتر مصطفی دکتر محقق، دبیر جشنواره از دیگر برنامه‌های این مراسم است.
عضو هیئت علمی دانشگاه با اشاره به دعوت از رضا رفیع، برای اجرای این برنامه گفت: قرار است در این برنامه ۴۲ برگزیده در بخش‌های آموزشی، پژوهشی، قرآن و عترت، کیفیت خدمات سلامت، هنری - ادبی، اجتماعی و ورزشی تقدیر شود.
وی با بیان اینکه از ۱۳ دانشجوی معرفی شده به بیست و چهارمین جشنواره دانشجوی نمونه کشوری سال ۱۳۹۴ هم تجلیل می‌شود، گفت: ادای احترام به ۴۸ دانشجوی شهید دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز از دیگر برنامه‌های جنبی این مراسم است، ضمن اینکه نمایشگاه دستاوردهای کانون‌های دانشجویی فرهنگی و نشریات نیز  روزهای ۱۵ و ۱۶ آذر ماه، مقابل تالار برگزار خواهد شد که رییس دانشگاه و مسئولان نیز از آن بازدید می‌کنند.
دبیر علمی و اجرایی سومین جشنواره دانشجویی ابن‌سینا گفت: امسال داوری این جشنواره را بخش‌های تخصصی به‌صورت الکترونیک انجام دادند و پس از داوری اولیه، داوری نهایی ۲ آذر ماه با حضور رییس دانشگاه و مسئولان بخش‌های تخصصی که همه آنان معاونان دانشگاه هستند و همچنین دانشجویان انجام شد و ۴۲ دانشجو در بخش‌های هشت گانه برگزیده شدند که در روز مراسم از آن‌ها تقدیر می‌شود.
نوروزی افزود: هدیه نقدی به برگزیدگان به مبلغ ۲۵ میلیون ریال به همراه تندیس و لوح تقدیر به امضای رییس دانشگاه به برگزیدگان اهدا خواهد شد.
وی در پایان با تأکید بر اینکه در برنامه‌ریزی جشنواره از توانمندی دانشجویان برای اجرای برنامه‌ها استفاده شده است، از دانشجویان دعوت کرد در این مراسم حضور به هم رسانند.
گفتنی است دبیرخانه اجرایی جشنواره متشکل از ۵ کمیته است که عبارتند از: دبیرخانه دائمی جشنواره به مسئولیت محمد بلیغ، کمیته تبلیغات، انتشارات و برگزاری به مسئولیت علی محمدی فیض‌آباد، کمیته تدارکات و پشتیبانی به مسئولیت محمدرضا رستم بخش، کمیته هماهنگی‌های علمی و داوری به مسئولیت آزاده صبح خیز و کمیته فناوری اطلاعات به مسئولیت حامد صمدپور، که این کمیته‌ها تحت نظر دبیر اجرایی جشنواره فعالیت می‌کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.