یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۳

به گزارش مفدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی:

جلسه هم اندیشی آقای دکتر فلاحی خشکناب، معاون فرهنگی و دانشجویی با دبیران کانون ها و مسئولین تشکل های دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

نشست صمیمانه آقای دکتر فلاحی خشکناب، معاون فرهنگی و دانشجویی و آقای انصاری مدیر فرهنگی دانشگاه با دبیران کانون ها و تشکل ها با هدف انتخاب نماینده کانون های فرهنگی و هم اندیشی در برنامه های بزرگداشت روز دانشجو - 16 آذر - در تاریخ 1395/09/13 برگزار گردید.

نشست صمیمانه جناب آقای دکتر فلاحی خشکناب، معاون فرهنگی و دانشجویی و آقای انصاری مدیر فرهنگی دانشگاه با دبیران کانون ها و تشکل ها با هدف انتخاب نماینده کانون های فرهنگی و هم اندیشی در برنامه های بزرگداشت روز دانشجو -  16 آذر -  در تاریخ 13/09/1395 برگزار گردید. در این نشست اعضای کانونهای خیریه، شعر و ادب، کانون تماشا، انجمن اسلامی و بسیج دانشجویی با بیان مهمترین مشکلات فرهنگی دانشگاه و ارائه نظرات و پیشنهادات در این زمینه ، مشارکت نمودند.

همبستگی بیشتر بین کانون های فرهنگی، جلسات بیشتر با مدیران فرهنگی دانشگاه، حمایت بیشتر از دارندگان رتبه در جشنواره قرآن و عترت و جشنواره فرهنگی و پیشنهاد شرکت نماینده کانون ها در شورای فرهنگی دانشگاه از مباحثی بود که در این جلسه مطرح و مورد بحث قرار گرفت .

همچنین در این جلسه خانم شکوفه کریمی، دبیر کانون قرآن و عترت به عنوان نماینده دبیران کانونهای فرهنگی دانشجویی دانشگاه انتخاب شدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.