دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۱

فرهنگی دانشجویی

برگزاری مراسم ویژه روز دانشجو در بابل با سخنرانی نماینده مردم بابل در مجلس/ به مناسبت ۱۶ آذر از دانشجویان برتر قرآنی، فرهنگی، ورزشی و هنری تجلیل می‌شود

روز دانشجو

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بابل از برگزاری مراسم ویژه روز دانشجو در این دانشگاه خبر داد و گفت: این مراسم با سخنرانی دکتر نجفی نماینده مردم شهرستان بابل در مجلس شورای اسلامی همراه با پرسش و پاسخ و تریبون آزاد توام است.

مفدا-بابل-

دکتر زینب جهانیان در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار مفدا با بیان فعالیت‌های دانشگاه علوم پزشکی بابل به مناسبت روز ۱۶ آذر همچنین از برپایی بازارچه خیریه غذا به منظور کمک به بیماران صعب العلاج توسط کانون‌های هلال احمر، مشاوره و سلامت خبر داد و گفت: این بازارچه به مناسبت روز دانشجو برگزار خواهد شد.

وی برپایی ایستگاه هشتمین جشنواره فرهنگی همراه با برنامه های متنوع هنری و سنتی بومی مازندران در محوطه دانشکده پزشکی دانشگاه را از دیگر برنامه های مناسبتی روز ۱۶ آذر در دانشگاه علوم پزشکی بابل عنوان کرد.

اردوی زیارتی - فرهنگی جمکران ویژه دانشجویان خواهر دانشگاه علوم پزشکی بابل به مناسبت روز دانشجو

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بابل برگزاری مسابقات PES به مناسبت روز دانشجو در خوابگاه پسران توسط کانون رایانه و مشاوره و برپایی اردوی نیم روزه تئاتر و مسابقه مهیج پینت بال ویژه دانشجویان خوابگاه خواهران را از دیگر برنامه های روز ۱۶ آذر در بابل ذکر کرد وگفت: اردوی زیارتی – فرهنگی جمکران ویژه دانشجویان خوابگاه خواهران نیز به همین مناسبت برگزار می شود.

جهانیان برگزاری نشست صمیمانه دانشجویان علوم پزشکی بابل با مسئولان دانشگاه در خوابگاه های دانشجویی و برپایی مراسم سخنرانی با موضوع رسالت دانشجو در خوابگاه برادران را از دیگر فعالیت های روز دانشجو ذکر کرد وگفت: به مناسبت روز دانشجو کمیته ای در خوابگاه های دانشجویی به منظور جمع آوری مشکلات و مسائل دانشجویان و انتقال به مسئولان تشکیل خواهد شد.

برگزاری مسابقه ورزشی بدمینتون، فوتبال و فریزبی به مناسبت ۱۶ آذر

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بابل به برگزاری مسابقه ورزشی بدمینتون ویژه خواهران و برپایی رقابتهای فوتبال و فریزبی ویژه برادران به مناسبت ۱۶ آذر اشاره کرد وگفت: مسابقه کتابخوانی در خوابگاه برادران و خواهران به همین مناسبت با هدف نهادینه کردن فرهنگ مطالعه و کتابخوانی برگزار می شود.

جهانیان همچنین از برگزاری جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان به تفکیک هر دانشکده با مسئولان دانشکده و دانشگاه به مناسبت روز دانشجو خبر داد و گفت: این جلسات پرسش و پاسخ به تفکیک در دانشکده های پزشکی، دندانپزشکی، توانبخشی، پیراپزشکی و دانشکده بین الملل طی روزهای ۱۳ تا ۱۵ آذر ماه برگزار می شود.

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بابل همچنین به تجلیل دانشجویان برتر در مراسم روز دانشجو در این دانشگاه اشاره کرد وگفت: دانشجویان برتر در بخش های قرآنی، ورزشی، فرهنگی و علمی مورد تجلیل و قدردانی قرار می گیرند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.