دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۱

در نخستین نشست شورای صنفی جدید صورت گرفت؛ 

تبیین و تفویض مسئولیت ها و وظایف اعضای شورای صنفی جدید

شورای صنفی

در نخستین نشست شورای صنفی جدید با حضور ندا خواره، مسئول امور دانشجویی مسئولیت و وظایف هر یک از اعضای شورای صنفی جدید تبیین و تفویض شد. 

به گزارش مفدا تربت حیدریه، ظهر امروز نخستین جلسه شورای صنفی جدید  با حضور ندا خواره مسئول امور دانشجویی،جهت معارفه و تعیین مسئولیت و وظایف اعضا برگزارشد.
در این نشست مهدی لقائی ضمن تبریک به دیگر اعضای شورای صنفی و با اشاره بر این که حرف دانشجویان و شورای صنفی برای دانشگاه سند است،  گفت: شورای صنفی  راهی منطقی برای پیگیری مطالبات دانشجویان بوده و حیطه فعالیت آن نیز،تمام دانشگاه است؛ همچنین برای رسیدن به اهداف، باید برنامه ریزی کوتاه و در عین حال بلند مدت باشد.
وی ادامه داد: بدون شک امور آموزشی و پژوهشی خواهان نظرات و فعالیت هایی از سمت شورای صنفی بوده و سر و سامان دادن امور رفاهی، تغذیه ای، تربیت بدنی  و رسیدگی به خوابگاه ها از جمله وظایف شورای صنفی است.
یوسف زاده دیگر کاندید دبیری شورای صنفی، ضمن تبریک به اعضای شورای صنفی،تنها کسب رتبه نخست خود در انتخابات را دلیلی برای دبیر شدن ندانست و گفت: باید شایستگی خود را ثابت کنم و در این راه از نظرات و تجربیات سایر اعضا استفاده خواهم کرد.
وی رسیدگی به امور تغذیه و پیگیری مسائل و مشکلات خوابگاه ها،فراهم کردن اینترنت در درجه اول  برای خوابگاه خواهران و سپس در سراسر دانشگاه، برگزاری اردوهای فرهنگی دانشجویی، همایش های فرهنگی و اطلاع رسانی به موقع را به عنوان  اهداف و برنامه های خود اعلام کرد.
گفتنی است؛ پس از رای گیری توسط اعضا برای انتخاب دبیر شورای صنفی، مهدی لقائی دانشجوی ترم4اتاق عمل با کسب5رای از7رای ممکن به عنوان دبیر شورای صنفی برگزیده شد.
شایان ذکر است؛ نوید افسریان دانشجوی ترم5هوشبری و مرضیه سادات افضلی دانشجوی ترم3فناوری، به عنوان مسئولین تغذیه، یونس پورعلی دانشجوی ترم5بهداشت عمومی به عنوان مسئول سرویس ایاب و ذهاب و میثم یوسف زاده دانشجوی ترم2علوم آزمایشگاهی به عنوان مسئول امور آموزشی و پژوهشی انتخاب شدند. 
همچنین فریبا قاسمی دانشجوی ترم3مامایی به عنوان مسئول امور فرهنگی، کسری محبی به عنوان مسئول تربیت بدنی و زهره یزدان پناه دانشجوی ترم3فناوری  به همراه شهرزاد نصرالله زاده دانشجوی ترم3هوشبری به عنوان مسئولین رسیدگی به امور خوابگاه ها برگزیده شدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.