پنجشنبه ۳ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۸

دبیر شورای انضباطی دانشگاه ارزیاب کشوری شوراهای انضباطی دانشجویان دانشگاههای علوم پزشکی کشور منصوب شد

محمد فرجی

از بین ۱۵ دبیر برتر شورای انضباطی دانشگاه های علوم پزشکی کشور ، دبیر شورای انضباطی دانشگاه علوم پزشکی جهرم به عنوان ارزیاب کشوری این شورا ها انتخاب شد .

به گزارش مفدا-جهرم " به نقل از دکتر حجت معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم :از بین ۱۵ دبیر برتر شورای انضباطی دانشگاه های علوم پزشکی کشور ، دبیر شورای انضباطی دانشگاه علوم پزشکی جهرم به عنوان ارزیاب کشوری این شورا ها انتخاب شد .
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه انتخاب بجا و شایسته محمد فرجی دبیر شورای انضباطی دانشگاه را بعنوان ارزیاب کشوری شوراهای انضباطی دانشجویان دانشگاههای علوم پزشکی کشور که نشان از لیاقت و شایستگی وی در عملکرد این شورا است را تبریک گفت .

وی با عنایت به توجه و دقت شورای انضباطی دانشگاه به توجه به نحوه عملکرد آن در سطح دانشگاه های علوم پزشکی کشور  سرفرازی و موفقیت روز افزون این واحد را در کلیه مراحل کاری باعث افتخار دانشگاه دانست و عنوان داشت : توفیق پیشرفت در عملکرد، نشان از مدیریت صحیح و کوشش در انجام امورات یک واحد است و هرچه مسئولین واحد ها توجه و دقت بیشتری در انجام برنامه های خود داشته باشند پیشرفت بیشتری خواهند داشت . امید است شاهد پیشرفت های روز افزون هر یک از واحد های معاونت فرهنگی دانشجویی باشیم .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.