جمعه ۴ آبان ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۹

دکتر مسعود پزشکیان از غرفه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز در نمایشگاه کتاب تبریز بازدید کرد

غرفه نمایشگاه کتاب تبریز

نایب رییس مجلس شورای اسلامی عصر امروز از غرفه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز بازدید کردند.

به گزارش مفدا تبریز در بازدید دکتر پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از غرفه همتایاران سلامت روان و انجمن علمی بیماریهای خاص دانشگاه علوم پزشکی تبریز، میثم خاکی خیاوی دبیر اجرایی غرفه و مسئول همتایاران دانشکده داروسازی در گفت و گو با وی بر لزوم فرهنگ سازی مشاوره های روانشناسی تاکید  و از نبود سیستم حمایتی و فرهنگ سازی مراجعه به مشاور و روانشناس انتقاد کرد. 
خاکی خیاوی هدف از برپایی غرفه همتایاران سلامت روان را آشنایی مردم با مشاوره و ارائه اطلاعاتی پیرامون مباحث روانشناختی و فرهنگ سازی مباحث سلامت روان عنوان کرد.
نیما زینالی دبیر انجمن علمی بیماری های خاص ضمن اشاره به مشکلاتی که طی چند روز از مردم در مورد سیستم سلامت جمع آوری شده بوده،بر حمایت بیشتر از چنین فعالیت های دانشجویی تاکید کرد.
دکتر مسعود پزشکیان ضمن استقبال از نظرات دانشجویان و قول پیگیری مطالبات از زحمات دانشجویان حاضر در غرفه تقدیر کرد.
ساعاتی قبل از بازدید دکتر پزشکیان ، دکتر نیکو خصلت عضو شورای شهر تبریز از این غرفه بازدید کرده بود.
نیکوخصلت در این بازدید ضمن ابراز خرسندی از حضور دانشجویان در فعالیتهای اجتماعی  بر لزوم تک بعدی نبودن دانشجویان تاکید کرد.
وی‌ در ادامه گفت: دانشجو باید دغدغه مند بوده و مقدمات حضور در اجتماع و جامعه را با شرکت در چنین فعالیتهای جمعی یاد بگیرد چرا که سیستم آموزشی کشور ما فعالیت های جمعی و افزایش مهارت ها و شکوفایی استعدادها را در نظر نمیگیرد و این خود دانشجویان هستند که با تعامل و همکاری باهم زمینه پیشرفت خودشان را فراهم میسازند.
 غرفه همتایاران سلامت روان و انجمنهای علمی بیماریهای خاص و قلب و عروق  با همکاری اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز در سالن شهریار شانزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز برپا شده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.