شنبه ۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۴

به مناسبت هفته تربیت بدنی

دو جشنواره ورزشی ویژه دانشجویان دختر و پسر دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد

جمالی

به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی، دو جشنواره ورزشی ویژه دانشجویان دختر و پسر دانشگاه علوم پزشکی تبریز در رشته‌های مختلف ورزشی برگزار شد.

به گزارش مفدا، به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی، دو جشنواره ورزشی ویژه دانشجویان دختر و پسر دانشگاه علوم پزشکی تبریز  در رشته‌های مختلف ورزشی برگزار شد.

دکتر بهرام جمالی، مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان این خبر در گفت وگو با مفدا افزود: جشنواره ورزشی دانشجویان دختر به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی در چهار رشته ورزشی برگزار شد و دانشجویان برتر در رشته‌های مختلف مشخص شدند. این مسابقات از روز یکم آبان ماه در محل سالن ورزشی خوابگاه کوثر آغاز شد.

وی خاطرنشان کرد: جشنواره ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی تبریز در رشته‌های فوتبال دستی، پله نوردی، طناب زنی سرعت واستقامت و همچنین لیوان چینی برگزار شد که در پایان نفرات برتر این رشته‌ها مشخص و جوایز خود را دریافت کردند.

جمالی افزود: هچنین جشنواره ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی تبریز به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی در سه رشته طناب کشی، دارت و لیوان چینی برگزار شد که این مسابقات نیز از استقبال خوب از سوی دانشجویان همراه بود که در پایان نفرات برتر این رشته‌ها معرفی و جوایز خود را گرفتند.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تبریز همچنین از برگزاری فعالیت و برنامه پیاده روی برای دانشجویان دختر دانشگاه در قالب کاروان نشاط و سلامت خبر داد و گفت: کاروان نشاط و سلامت با حضور ۶۰ دانشجوی دختر در محوطه دانشگاه به فعالیت ورزشی و پیاده روی پرداختند. دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی تبریز در قالب کاروان نشاط و سلامت مسیر اداره تربیت بدنی تا یادمان شهدا را پیاده روی کردند که در پایان به قید قرعه به ۲۶ نفر جوایزی اهداء شد.

جمالی همچنین از برگزاری اردوی یک روزه کوهنوردی برای دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی تبریز خبر داد و گفت: دانشجویان پسر دانشگاه که حدود ۴۰ نفر بودند، در قالب این اردوی کوهنوردی به قلعه بابک صعود کردند.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تبریز همچنین از آغاز لیگ درون دانشگاهی فوتسال و والیبال در نیمه دوم آبان ماه خبر داد وگفت: مسابقات فوتسال و والیبال در قالب لیگ دانشگاه، از ۱۹ آبان ماه آغاز می‌شود و این مسابقات تا پایان سال تحصیلی ادامه خواهد داشت. همچنین در سایر رشته‌های تک رشته‌ای و انفرادی نیز مسابقات درون دانشگاهی بخش خواهران و برادران را برگزار خواهیم کرد.

جمالی همچنین از برگزاری نشست مدیران تربیت بدنی دانشگاه‌های علوم پزشکی شمال غرب به میزبانی دانشکده علوم پزشکی خوی در هفته آینده خبر داد و گفت: در این نشست برنامه‌ریزی خواهیم کرد که برای برگزاری مسابقات ورزش همگانی منطقه‌ای در بخش خواهران و برادران چه رشته‌هایی در مسابقات باشند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.