شنبه ۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۵

رئیس سابق دانشگاه:

برای ارتقاء دانشگاه، هرجا که نیاز باشد کمک خواهم کرد

بیرجند/مراسم معارفه

در مراسم تکریم خدمات ۴ ساله دکتر قائمی و معارفه دکتر دهقانی سرپرست جدید دانشگاه که با حضور دکتر حریرچی قائم مقام وزیر بهداشت و معاون کل وزارت بهداشت در سالن شهید دکتر رحیمی دانشگاه برگزار شد، دکتر قائمی گفت: برای ارتقاء دانشگاه، هرجا که نیاز باشد کمک خواهم کرد.

به گزارش مفدا بیرجند، در مراسم تکریم خدمات ۴ ساله دکتر قائمی و معارفه دکتر دهقانی سرپرست جدید دانشگاه که با حضور دکتر حریرچی قائم مقام وزیر بهداشت و معاون کل وزارت بهداشت در سالن شهید دکتر رحیمی دانشگاه برگزار شد، دکتر قائمی گفت: برای ارتقاء دانشگاه، هرجا که نیاز باشد کمک خواهم کرد.
رئیس سابق دانشگاه با اشاره به سختی هایی که در این ۴ سال متحمل شده است گفت: امیدوارم عملکرد دانشگاه در این مدت راضی کننده باشد.
دکتر کاظم قائمی با تبریک حسن انتخاب دکتر دهقانی به عنوان سرپرست دانشگاه گفت: انتظار می رود روند رو به رشد دانشگاه با سرعت بیشتری طی شود.
وی در ادامه به ارائه گزارشی از دستاوردهای دانشگاه در ۴ سال اخیر پرداخت و گفت: جا دارد از تلاش های معاونین و مدیران و تمام پرسنل دانشگاه در سطح استان تقدیر و تشکر کنم.
استاد جراحی مغز و اعصاب دانشگاه با بیان اینکه مسئولیت دانشگاه کاری بسیار سنگین است گفت: برای ارتقاء دانشگاه، هرجا که نیاز باشد کمک می کنم. 
دکتر قائمی با توصیه به همدلی و رعایت اخلاق در تمام امور گفت: برای همگان آرزوی موفقیت و سرافرازی دارم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.