یکشنبه ۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸

دیدار رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین با دبیران کانون‌ها و شوراهای صنفی

دبیران کانون ها با رئیس دانشکده - مفدا اسفراین

دبیران کانون‌ها و شوراهای صنفی و شهرداران خوابگاه‌های دانشجویی دانشکده علوم پزشکی اسفراین، رو در رو با رئیس دانشکده دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش مفدا اسفراین، شب گذشته دبیران کانون‌ها و شوراهای صنفی دانشجویی و شهرداران خوابگاه‌ها رو در رو با رییس دانشکده علوم پزشکی اسفراین دیدار و گفت و گو کردند.

"دکتر اسحق ایلدر آبادی" در این نشست با بیان اینکه محیط دانشجویی همواره محیطی پویا و شاداب است گفت: دوران دانشجویی بهترین زمان برای ساختن آینده‌ای روشن با استفاده از ظرفیت‌های مناسب این دوران است.

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین ضمن تشکر از حوزه معاونت آموزشی برای ارتقاء زیر ساخت‌های دانشکده افزود: ارتقاء حوزه آموزشی کمک بسیار اثر گذاری در پیشبرد اهداف این دانشکده در سطح کلان دارد.

وی با اشاره به اینکه این دانشکده در مدت هفت سال استقلال خود، روند رو به رشدی را طی می‌کند گفت: با وجود اینکه پارسال ۳۳ درصد از بودجه معاونت آموزشی به این دانشکده اختصاص نیافت، اما با صرفه جویی‌های اقتصادی تمامی برنامه‌ها به خوبی پیش رفت.

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین از بررسی تملام مشکلات دانشجویان خبر داد و گفت: سالن ورزشی این دانشکده در حال تکمیل است  و در ماه‌های آینده برای استفاده دانشجویان و کارکنان به بهره برداری می‌رسد.

معاون آموزشی تحقیقاتی و فرهنگی – دانشجویی دانشکده علوم پزشکی اسفراین همچنین در این جلسه با بیان اینکه اعضای کانون‌ها، همچون سربازان فرهنگی هستند گفت: کانون‌ها و تشکل‌ها برنامه‌های خود را ارائه دهند و هر برنامه ای که به صورت منسجم و هدفمند باشد حتما تایید می‌شود.

در ادامه "دکتر علی اصغر نشاط" از عهده دار شدن ۷۰ درصد کل هزینه‌های خوابگاه‌های دانشجویی خبر داد و گفت: مشکلات در خوابگاه ولیعصر پسرانه بررسی و به زودی مرتفع می‌شود.

وی با تقدیر از نگاه منتقدانه دانشجویان، از آنها خواست کاستی‌ها را با دیدی منصفانه بنگرند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.