دوشنبه ۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۲

دل به حرم داده اند و راهی شده اند...

اربعین حسینی

به گزارش مف دا ، از همان روز های آغازین ماه محرم، از همان لحظه های اول برافراشتن بیرق حسینی(ع) در هر کوی و برزن ، عاشقانش مهیا رفتن می شوند.

دل به حرم داده اند و راهی شده اند...

به گزارش مف دا، از همان روز های آغازین ماه محرم، از همان لحظه های اول برافراشتن بیرق حسینی(ع) در هر کوی و برزن ، عاشقانش مهیا رفتن می شوند.

چند روزی می شود که برای رسیدن به معشوق خود دل به حرم داده اند و راهی شده اند، ، کوله بار عشق را بسته اند و گام در مسیر عاشقی گذاشته اند ، آفتاب سوزان عراق جز زیبایی چیزی را برایشان رقم نمی زند آنگاه  بوییدن و بوسیدن حرم حسین(ع) و برادر باوفایش عباس (ع)را به یاد می آورند، زائرانش برای رفتن چشم های خود را شسته اند تا بهتر بتوانند معجزه ی عشق را در مسیر ببینند،گذر از عمود ها و طی کردن راه تنها یک راهنما دارد آن هم  نور حسین است.

زائران کویش این روز ها از همه ی دنیا دل بریده اند و بی واسطه در کشتی نجات حسین(ع) سوارند و لحظات می شمارند تا فردا در اربعین حسینی(ع) ، بین الحرمین میزبان  آنها شود

و فردا کربلا می شود میعادگاه عاشقان حسین و یاوران با وفای زینب(س) ،روزی که عاشقان حسینی ندای لبیک یا حسین خود را به در تمام جهان تا رسیدن به افلاک فریاد می زنند، روزی برای آنهارقم خواهد خورد که تا پایان عمر دنیایی از خاطر شان نخواهد رفت.

فردا بیستم صفر 1440 مصادف با  هشتم آبان ماه 1397  صحنه هایی از عاشقی در کربلا به ثبت لنز دوربین ها می رود که نشانی از همدلی و یکرنگی و وحدت در زیر پرچم حسین (ع) دارد.

گوش های جهانیان را فردا جز صدای عاشقی و یکدلی و یکرنگی چیزی دیگری نمی شوند آنگاه که لبیک یا حسین در تمام فضا طنین انداز می شود و دل هر عاشقی را می لرزاند.

و اما من این جامانده ی همیشگی که تنها حسرت مرهمی برای دل شکسته اش شده ،در این مدت هر گاه گذرنامه ای را در دستان زائری عاشق می دیدم به یکباره تمام دلم هوایی کربلا می شد اما می دانستم هنوز پای رفتن ندارم و باز هم باید با یک التماس دعایی خودم را راضی نگه دارم...

زائر حسینی التماس دعا.....

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.