سه‌شنبه ۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۶

دستورالعمل تشکیل و فعالیت مجمع‌های تخصصی کانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی ابلاغ شد

کانون های فرهنگی دانشگاه ایران

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت دستورالعمل تشکیل و فعالیت مجمع‌های تخصصی کانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی را که در جلسه مشترک گروه مرکزی نظارت بر کانون‌های فرهنگی وزارت بهداشت و وزارت علوم به تصویب رسیده بود، به دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی سراسر کشور ابلاغ کرد.

به گزارش مفدا، معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت دستورالعمل تشکیل و فعالیت مجمع‌های تخصصی کانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی را که جلسه مشترک گروه مرکزی نظارت بر کانون‌های فرهنگی وزارت بهداشت و وزارت علوم به تصویب رسیده بود، به دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی سراسر کشور ابلاغ کرد.

در متن نامه ابلاغ شده به دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی آمده است: با استناد به ماده هشت ضوابط کلی فعالیت کانون‌های فرهنگی دانشجویان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی مصوب جلسه ۱۶۵ تاریخ ۳۰ شهریور ماه سال ۸۷ شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و ماده ۳۵ آیین نامه کانون‌های فرهنگی دانشجویان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی مصوب دوم تیر ماه سال ۱۳۸۸،  در خصوص تشکیل و فعالیت مجمع‌های تخصصی کانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی، دستورالعمل تشکیل و فعالیت مجمع‌های تخصصی کانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی مصوب جلسه مشترک گروه مرکزی نظارت بر کانون‌های فرهنگی وزارت بهداشت و وزارت علوم تاریخ ۲۷ تیر ماه سال ۹۷ ارسال می‌گردد.

دستور العمل تشکیل و فعالیت مجمع‌های تخصصی کانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی را می‌توانید اینجا مشاهده کنید.

گفتنی است بر اساس آئین نامه کانون‌های فرهنگی دانشجویان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، کانون‌های فرهنگی که دارای موضوعات مشترک در حوزه فعالیتی خود می‌باشند می‌توانند به تشکیل مجمع تخصصی کانون خود اقدام کنند.

به منظور آشنایی بیشتر با فعالیت کانون‌های فرهنگی دانشجویان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی فایل آئین‌نامه کانون‌های فرهنگی را در اینجا مشاهده کنید.

گفتنی است علاقمندان می‌توانند ظوابط کلی آئین‌نامه‌ کانون‌های فرهنگی دانشجویان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی را در اینجا مطالعه کنند

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.